Máte své kosmetické rituály, které dodržujete?
Ne. Shrnula bych to asi tak, že do padesátky mi stačila Indulona, po padesátce už sahám po trochu lepší kosmetice a hodně hydratuji pleť. Mám velkou kliku v tom, že jsem po obou rodičích podědila skvělou genetickou výbavu. Naplno se projevují maďarsko-slovenské kořeny, to je opravdu dobrá kombinace. (smích) Ale je pravda, že pleť už je trochu horší, než bývala, a je to znát.

Stále zamilovaní Šporcl s Kodetovou: Jsme pár, který se rozhodně nenudí:

Zdroj: Youtube

Kde se pro výběr kosmetiky inspirujete? U maminky, nebo na sociálních sítích?
Maminka používá celoživotně jeden krém a tím končí. Ve výběru se snažím hodně inspirovat přírodou. Různě zkouším a hledám, co mi vyhovuje. Spoustu krémů jsem nakoupila v Americe, kde mají daleko větší výběr než u nás a nejsou tam tak drahé. Mám také velmi dobrou kamarádku, která pracuje v kosmetickém salonu, kde se o mě starají, a radí mi.


Nahrává se anketa ...

Plánujete do budoucna jít pouze cestou krémů, anebo se nebráníte ani estetickým zákrokům?
Nebráním se ani estetickým ošetřením, protože si myslím, že je mnoho neinvazivních zákroků, které jsou velmi dobré a prospěšné, a ve své profesi potřebuji, aby pleť vypadala dobře. Co si budeme říkat, žádné ženě se nechce stárnout.

Báru nyní můžeme vídat i jako zpěvačku:

Zmínila jste návštěvu kosmetického salonu. Máte s péčí kosmetiček a kadeřnic jen pozitivní zkušenosti? Spálila jste se někdy v těchto službách?
Kdysi dávno jsem získala jednu špatnou zkušenost. Chtěla jsem mít kudrnaté vlasy, ale trvalá mi je zničila. Bylo to v období natáčení filmu Učitel tance. Přišla jsem o polovinu vlasů. Ale to už je prehistorie. V zásadě bych řekla, že platí to, že cena není zárukou kvality. Najdete salony, kde ošetření či účes stojí třetinu ceny než v Praze, a přitom práce i výsledek jsou kvalitnější a lepší.

Barbora Kodetová
Barbora Kodetová: Na minulost nesmíme zapomínat, tvoří základ vzdělání a kultury

Začaly prázdniny. Prozradíte, co chystáte?
Nejstarší dcera letí do New Yorku k mým příbuzným a my pojedeme se zbytkem rodiny do Irska. Loni jsme neměli moc dobrou zkušenost s cestovní kanceláří, tak jsme si řekli, že pojedeme po vlastní ose. Kromě toho mě čekají i pěvecká vystoupení, na která se moc těším. V polovině července bych měla například vystoupit v Táboře. Přijeďte!

Facebook Deník Styl je tu pro každého.Facebook Deník Styl je tu pro každého.Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová