Prozradíte své zkušenosti s hraním v kasinu?
Jezdila jsem před x lety s Celebrity Poker Tour. S Leošem Marešem, Hankou Svobodovou, Agátou Hanychovou a dalšími a hrála poker. Myslím, že mi to docela šlo. Jednou jsem byla dokonce druhá! Vyhrála jsem docela hezké peníze. Jezdili jsme tak dvakrát do týdne celý rok, byla jsem tehdy „kasinová královna“. (smích)

Eliška Bučková o synech svého partnera: S kluky mohu dovádět, jsem pro ně teta:

Zdroj: Youtube

Kde jste se učila poker hrát?
Za pochodu. (smích) Paradoxně tehdy, když jsem obsadila druhé místo, jsem ještě neznala moc pravidla. Hráči nevěděli, jestli blafuju, nebo ne. A když jsem se to naučila, už se mi nic podobného nepodařilo.

Trénovala jste správný poker face?
Bohužel, neumím moc lhát, na mně je hned všechno vidět. Jsem jako Joey v Přátelích. Vletěl tam mýval a on hned, že to je nesmysl. Snažím se být kamenná, ale stejně mi všechno ve tváři cuká. Takže v okamžiku, kdy jsem se poker pořádně naučila a začala ho hrát, přestal mi jít. Všichni mě hned odhalili.

Eliška říká, že neumí lhát a každý ji hned odhalí.

Prozradíte, kolik jste nejvíc vyhrála a kolik prohrála?
Vyhrála jsem i osmdesát tisíc a neprohrála nikdy nic, vždy jsem to měla placené. (smích) Já nehazarduju s penězi.

Jste soutěživý typ? Hrajete i deskové hry a podobně?
Ano, miluju deskové hry. Nejraději mám ty, které může hrát celá rodina. Miluju třeba Activity, Pantomimu, hrajeme i Člověče, nezlob se, Twister… Tím, že jsem dělala rybářské tábory a teď pracuju s dětmi, neustále se koukám na Pinterest a učím se nové aktivity pro děti, mám v tom docela přehled.


Nahrává se anketa ...

S partnerem jste se odstěhovali za Prahu. Jak se vám v novém domově líbí?
Jak už jsem několikrát zmínila, miluju Prahu, miluju centrum a miluju Staré Město. Ale taky jsem ráda, že už jsem z centra pryč. Čím déle jsem tam žila, tím méně pro mě bylo vzácné. Jsem ráda, že bydlíme na kraji města, kde je klid a relativně ticho. O to raději pak zajedu do centra a užiju si veškerý ten frmol. (smích)

Facebook Deník Styl je tu pro každého.Facebook Deník Styl je tu pro každého.Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová