Po roční přípravě na mnoha soustředěních, zaměřených na etiketu, catwalk, seberozvoj či veřejné vystupování, předvede deset nejkrásnějších dívek Česka to nejlepší, co se naučily.

Finalistky Miss Czech Republic 2024 se představují: 

Finalistky Miss Czech Republic 2024 se představují | Video: se svolením Lucie Vodičkové

Mohou se diváci těšit na nějaké změny? „Nic zásadního neplánujeme, ale jako vždy bude nová stage a diváky čeká krásná show, která je každý rok jiná, ale vždy zajímavá. A co se týče povinných disciplín, ty zůstávají stejné. Jsou daná kritéria, která musejí dívky splňovat a předvést. Podle toho je budeme hodnotit,“ objasnila Taťána Makarenko, kterou přece jen jedna novinka čeká.

„Poprvé přiletí na naše národní finále soutěže světová Miss World Krystyna Pyszková, která vyhrála letos v březnu v indické Bombaji, a moc se na to těším. A nebude chybět ani Mister Supranational 2024 Adam Šedro,“ dodala Makarenko.

Kromě nich zasedne v porotě také úřadující královna Miss Czech Republic Justýna Zedníková či první česká vítězka Miss World Taťána Kuchařová. „Světová soutěž zastává názor, že královna krásy by měla být nejen krásná, ale také vzdělaná a být vzorem pro všechny mladé dámy. Tuhle filozofii zastáváme i my v organizaci Miss Czech Republic a pomáháme dívkám realizovat jejich sny a otevírat jim nové životní příležitosti,“ říká Makarenko.

Finalistky Miss Czech Republic na soustředění v Egyptě:

Fotogalerie: Finalistky Miss Czech Republic 2024 na soustředění

Finálový večer se bude opět konat v industriálních prostorách Forum Karlín v Praze a provede jím moderátor Ondřej Novotný a moderátorka Natálie Kočendová. Přímý přenos z finálového galavečera se bude vysílat 11. května ve 20.20 na televizní stanici NOVA FUN.


Nahrává se anketa ...