VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Oblastní nemocnice Náchod

Oblastní nemocnice Náchod

Nemocnice vybrala za leden přes milion korun na poplatkách

Náchod - Od poctivě platících pacientů se běhěm měsíce ledna na povinných poplatkách vybralo přibližně 1 132 000 korun, z čehož 157 tisíc zaplatili pacienti v nemocnici v Broumově a 150 tisíc v opočenské nemocnici, které Oblastní nemocnice Náchod spravuje.

Nemocnice odmítá odškodnit oběti heparinových vražd

Havlíčkův Brod - Havlíčkobrodská nemocnice popírá odpovědnost za jednání svého zaměstnance Petra Zelenky. Pozůstalí na ni pro odškodnění podávají žalobu.

Náchodská nemocnice si polepšila z bronzu na stříbro

Náchod - Oblastní nemocnice Náchod se v nedávném celorepublikovém hodnocení zdravotnických zařízení posunula na druhé místo v Královehradeckém kraji.

I nemocnice Náchod nabízí nadstandard

Náchod - Od nového roku si pacienti českých nemocnic nemohou užívat pobyt zdarma. S příchodem reforem zdravotnictví přišlo i zpoplatnění pobytu v nemocnici.

Nemocnice Náchod přidala v boji proti rakovině prsu

Náchod/ Intenzivní vyšetřování mamografickým screeningem probíhá v těchto dnech v Oblastní nemocnici Náchod. Nemocnice tak zajišťuje realizaci programu vyhlášeného VZP. Náchodská nemocnice je jedna z mála zdravotnických pracovišť v regionu nabízející toto vyšetření.

Děti v nemocnici se radovaly z nadílky!

Náchod/ Pracovníci oblastní nemocnice Náchod včera udělali radost dětem. Nejenom těm, které byly přítomné při předání dárečků, ale radost budou mít i caparti, kteří budou na ORL teprve hospitalizováni.

Nad opočenskou porodnicí zatím stále visí otazník

NÁCHOD, OPOČNO - Dříve se tu rodily desítky dětí měsíčně. Už téměř devět měsíců však opočenská porodnice zeje prázdnotou. Zda bude zachována nebo ne, by se mělo rozhodnout do konce roku.

Na deseti židlích!

NÁCHOD - Primář a náměstek pro léčebnou péči v Broumově, ředitel Oblastní nemocnice v Náchodě, člen představenstva královédvorské nemocnice a náměstek ředitele zdravotnického holdingu kraje.

VIDEO: Nemocnice otevřela nová oddělení

Náchod - Ačkoliv se může zdát, že 1. duben není ideálním dnem pro zahájení provozu nových lékařských pracovišť, skutečnost je jiná. O žádný apríl se nejedná a Oblastní nemocnice v Náchodě tak úspěšně pokračuje v celkovém generelu zdravotnického areálu.

Nemocnice je připravena na mimořádné události i na krizové stavy

Náchod - Ředitel Oblastní nemocnice Náchod Miroslav Švábl schválil první část aktualizovaného traumatologického plánu.

Šance na opravu nemocnice žila jenom chvíli

Jaroměř–Josefov - Ještě před nedávnem žila pro oprýskanou vojenskou nemocnici v Josefově naděje, že v rámci vydatné několika set miliónové injekce, pomocí které chce Královéhradecký kraj oprášit zašlou slávu Kuksu, se najdou prostředky i pro opravu a využití tohoto dlouho nevyužívaného a chátrajícícho objektu. Bohužel tato vize vzala nakonec za své…

I Náchodská nemocnice se stane součástí krajské

Náchod - Královéhradečtí krajští zastupitelé včera posvětili záměr Zdravotnického holdingu sloučit všechny nemocnice do jediného zařízení. Od nového roku tak bude péči o pacienty zajišťovat Královéhradecká krajská nemocnice.

Náchodská nemocnice se topí v dluzích, kraj jí ale pomůže

Náchod /ANKETA - DISKUTUJTE/ - Hospodaření Oblastní nemocnice Náchod, která je součástí zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, stojí podle královéhradeckého vicehejtmana pro zdravotnictví Vladimíra Drymla před vyhlášením úpadku.

  • 1
  • 2

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT