Masopustní průvod
KDY:
  25. 2. 2020 v 15.30 hodin
KDE: Červený Kostelec
ZA KOLIK:
zdarma

V úterý 25. února vyrazí od sokolovny v Červeném Kostelci tradiční masopustní průvod masek, maškar, tanečníků a muzikantů. Od 16 hodin je připraven na tržnici program, ve kterém se představí žáci a učitelé ZUŠ, folklorní soubor Hadářek, MDO a hosté. Srdečně jsou zváni děti, rodiče a široká veřejnost. Pro rodiče je připraveno občerstvení na zahřátí, nejhezčí dětské masky budou odměněny koblihou.

Průvod masek
KDY:
25. 2. 2020 od 13.30 hodin
KDE: Jaroměř
ZA KOLIK: zdarma

ZUŠ F. A. Šporka Jaroměř a spolek Pronáměstí zvou všechny na Masopustní průvod, který se koná v úterý 25. února. Průvod masek vyjde ve 13.30 hodin od ZUŠ F. A. Šporka, poté půjde směrem k náměstí se zastávkou na MěÚ. Přijďte se pobavit a přitom podpoříte Domov sv. Josefa v Žirči.

Vostatkovej maškarní průvod
KDY:
25. 2. 2020 v 15.30 hodin
KDE: Machovská Lhota
ZA KOLIK: zdarma

Lhotský zpívánky, Hostinec u Lidmanů a pan Norbert Wintr pořádají v úterý 25. února maškarní průvod přes celou Machovskou Lhotu, až do Nouzína. Vyhrávat bude tradičně dechovka Broumovanka. Sraz masek je u mostku na Řejšnej. Z vozu se budou prodávat jitrnice i koblihy. Pro účastníky průvodu je na sále u Lidmanů, připravena zábava s hudbou kapelníka Emila Maryšky.