Lakomec a další světci
KDY:
 11. 1. od 19.00 hodin
KDE: Městské divadlo Dr. J. Čížka Náchod
ZA KOLIK: od 100 Kč

Divadelní soubor Vrchlický Jaroměř přiveze velký dramatický a očistný příběh, v němž hrají Milan Hrycík, Václav Lhoták, Lukáš Ulrych, Stanislava Glembek, Tomáš Malý, Alena Malá, Josef Horáček, Galina Jarošová, Roman Unger, Luboš Hynek, Ladislav Kriegler a další. Jak slastné je koupat se v penězích a jak nezbytné je tyto statky střežit? Nepřetržitě podezírat, stále bdít a neusnout. A jak nevýhodné je, když tomuto vyznání zkříží cestu třeba láska?

Francouzský den
KDY:
 11. 1. od 17.00 hodin
KDE: Divadelní klub Police nad Metují
ZA KOLIK: neuvedeno

Tentokrát se přesunete do Francie a v divadelním klubu budete moci ochutnat místní dobroty, vybrat si z hromady vín a sýrů. Nebudete se pouštět  do žabích stehýnek, ale těšit se můžete na cibulačku, paštiku, gratinované brambory, francouzské dezerty a jiné laskominy. Atmosféru dokreslí hudební skupina Café Baret.

Písničkářský večer na Bastionu IV
KDY: 11. 1. od 19.00 hodin
KDE: Bastion IV, Jaroměř
ZA KOLIK: neuvedeno

Písničkářský večer na Bastionu IV: První ze série písničkářských večerů na čtyřce. Vystupují jednotlivci nebo písničkářská dua, tentokrát Standa Haláček a Jiří Šámal. Pohodovou atmosféru dotvoří Jakub Mertlík se svým občerstvením a manželé Rudolfští s vínem (Vinotéka sv. Mikuláše). Série folkových koncertů je zimní alternativou oblíbených hudebních večerů na jaroměřském podloubí. Duchovní záštitou a hlavními organizátory jsou manželé Šimkovi alias Dvajaja. Přijďte si užít příjemný večer. Po koncertě můžete ještě pobýt a povykládat se sousedy. 

Noc s Casanovou
KDY:
 11. 1. od 19.00 hodin
KDE: Kačáma Suchodolská restaurace
ZA KOLIK: neuvedeno

Příběh ze života nenapravitelného svůdce žen Giacoma Casanovy podle jeho pamětí. Co vše lze provést za den a jednu noc návštěvou v domě známého benátského kupce Amadea, po svém útěku z pověstných olověných komor? Prožije Casanova dobrodružství se svou dávnou láskou, nebo dostojí své pověsti a doplní paměti o další nové dobrodružství? A jak skonči noc plná tužeb a očekávání? Přijďte se pobavit i poučit.

1. KOSÁKŮV PLES
KDY:
 11. 1. od 20.00 hodin
KDE: Kulturní dům Žďárky
ZA KOLIK: neuvedeno

Tančíte rádi?  Pak si jistě nenecháte ujít tuto společenskou událost! K tanci Vám zahraje kapela LEDVIN STONES. Těšit se můžete na bohatou tombolu, jednou z hlavních cen bude i soudek piva! Vstupenky v předprodeji v Kulturním domě ve Žďárkách a v infocentrech v Náchodě a v Hronově (v případě zakoupení vstupenek v infocentrech doporučujeme rezervaci čísla stolu, kontakt: Kateřina Špačková, tel. 608174537. Těšíme se!

12. Machovský ples
KDY:
 11. 1. od 20.00 hodin
KDE: Obecní dům Machov
ZA KOLIK: 80 Kč

12. Machovský ples, kde k tanci a poslechu Vám zahraje kapela REFLEX z Hronova pod vedením Petra Lokvence. Taneční vystoupení představí taneční klub AKCENT Dobruška. 

51. LIDOVÝ PLES
KDY:
 11. 1. od 20.00 hodin
KDE: Sokolovna Červený Kostelec
ZA KOLIK: 130 Kč

Všechny milovníky tance srdečně zveme na 51. lidový ples, který se koná v sobotu 11. ledna 2020 od 20 hodin v červenokostelecké sokolovně. K tanci hraje kapela Dynamic Opočno, předtančení provede taneční skupina Ballare Rtyně v Podkrkonoší. Těšíme se na vás. 

Hasičský ples ve Lhotě
KDY:
 11. 1. od 20.00 hodin
KDE: sokolovna ve Lhotě za Červeným Kostelcem
ZA KOLIK: 100 Kč

Sbor dobrovolných hasičů Lhota za Červeným Kostelcem zve širokou veřejnost na tradiční hasičský ples, který se koná dne 11. ledna 2020 od 20:00 hodin v sokolovně ve Lhotě za Červeným Kostelcem. K tanci a poslechu hraje pan Pavel Fulka. Občerstvení na místě zajištěno včetně bohaté tomboly.

Sněhová královna
KDY:
 12. 1. od 15.00 hodin
KDE: Divadlo J. K. Tyla Červený Kostelec
ZA KOLIK: od 80 Kč

Na motivy pohádky H. Ch. Andersena. Příběh Gerdy a Kaje vyprávěný tak, jak ho vidí tři uklízečky. Využívají všech prostředků z vlastních zdrojů (kýble, hadry, smetáky) a divadelních rekvizit, jež fiktivní herci zanechali na jevišti. Poetická pohádka je tak oživena o nápady „obyčejných“ uklízeček.