Koncert 6 NaChodníku
KDY:
 28. 12. od 19.00 hodin
KDE: Škvorecký Café Náchod
ZA KOLIK: neuvedeno

Zastavte se ve svátečním čase v kavárně Škvorecký Café a vychutnejte si poslední letošní koncert 6 NaChodníku. Přineste ukázat dárky, které vám nadělil Ježíšek a připravte se na nadílku písní z právě vydaného alba.

Repríza divadelní hry Když se zhasne
KDY:
 28. 12. od 18.00 hodin
KDE: Městské divadlo Broumov
ZA KOLIK: neuvedeno

Divadelní ochotnický soubor v režii Renaty Kolářové se zhostil uchopení americké tendenční veselohry dokonale. Repríza divadelní hry Když se zhasne a opona se zvedá. 

Osmé vánoční zvonění ve Zlíčku
KDY:
 29. 12. od 16.00 hodin
KDE: v kapli Narození Panny Marie ve Zlíči
ZA KOLIK: neuvedeno

Vážení sousedé, rádi bychom vás pozvali na osmé vánoční zvonění v neděli 29. 12. 2019 v 16 hodin v kapli Narození Panny Marie ve Zlíči. Společně si zazpíváme nejznámější české koledy. Ke zpěvu nás doprovodí harmonium a housle. Kdo by se chtěl přidat s vlastním hudebním nástrojem, bude velmi vítán. Před kaplí bude malé občerstvení v podobě čaje. Na cestu si doporučujeme vzít baterku. Kdo nemá, snad mu postačí osvětlení svíčkami. Srdečně vás zvou Hauckovi a Hankovi. 

Jesličkáři připomenou narození Krista
KDY:
 29. 12. od 15.00 hodin
KDE: Rudrův mlýn Ratibořice
ZA KOLIK: od 60 Kč

Jesličkáři chodili na koledu s lidovou pastýřskou hrou, ve které oslavují narození Ježíška, hned po Božím Hodu. Přijďte si s nimi v ten správný čas koledování zazpívat nádherné české koledy v přívětivém prostředí Rudrova mlýna v Babiččině údolí. Za zpěvu, recitace a tance s muzikou předvedou jesličkáři hru s humorným domlouváním o cestě do Betléma. Uslyšíte o lidových vánočních zvycích, potěšíte se svátečně vyzdobeným Mlýnem. Víte, že vánoční čas trvá až do Třech králů? Sváteční poklidný program můžete zhlédnout po zakoupení vstupenek v Regionálním informačním centru Česká Skalice od 29. 11. 2019 nebo rezervací míst telefonicky 777 347 117 nebo mail info@barunka.org do 4. 12. 2019. Vstupné děti 60 Kč, dospělí 100 Kč.