Zuzana Stirská vystupuje převážně v zahraničí, zpívala i s takovými hvězdami jako je soubor Jamese Lasta nebo dokonce s Mikem Oldfieldem.
Gospel Time je prostě parta lidí, které hudba baví. Zpívají s plným nasazením hudbu, kterou mají rádi. Žádná suchá akademická dokonalost, ale zábava a show - o tom je jejich muzika!

Výtěžek z koncertu poputuje do Dětského domova v Broumově a občanskému sdružení Společné cesty. Pořadatelé doporučují teplé oblečení.
Další Adventní koncert se koná zítra v kostele Nejsvětější trojice v Novém Městě nad Metují. Začátek je rovněž v 19:00 hodin, a vystoupí zde Virginie Walterová – držitelka Ceny Antonína Dvořáka, Doprovází ji vynikající varhaník Vladimír Roubal.Dále zde vystoupí šansoniérka Jana Rychterová a Vladimír Iljič Pecháček, jejichž domovskou scénou je divadlo Semafor. Oba vystupují také s pořadem Šanson věc veřejná, Výtěžek putuje do Speciálního pedagogického centra, občanského sdružení Společné cesty a kostelu Nejsvětější trojice. Stejně jako při broumovském koncertu i zde pořadatelé doporučují teple se obléct.