"Napsala jsem hudbu, na textech jsme se podílely obě. Jessica hraje na harmoniku a působí jako hlavní zpěvačka, já jsem pianistka a zpěvem provázím české části písní. Zhruba rok jsme pracovaly ve dvou, k sedmi finálním aranžím jsme si poté přizvaly hosty," říká Eva Kroupová ke vzniku alba, kde hlavním jazykem písní je francouzština.

"Myslím, že pro české posluchače má francouzština určité kouzlo. Navíc je pro Jessicu rodným jazykem a údajně velmi zpěvným. Píseň In the sunshine je potom na albu jediným anglickým zástupcem. Skladby také poměrně často prokládáme českými pasážemi, které jsou zase příznivé pro publikum a srozumitelnost," představuje Eva Kroupová nové album, do něhož chtěly obě hudebnice otisknout širokou škálu pocitů.

"Šansony jsou hodně o emocích, záleží tedy i na vaší momentální náladě. Některé písně jsou bolestné, jiné parodické, nostalgické či zamilované. Zatím největšího úspěchu dosáhla skladba Ҫa va, bonjour, která běžela ve vysílání Českého rozhlasu," prozradila, že s novým albem plánují koncertní turné.