Hrad Kost již tradičně ožije náporem milovníků tajemna, léčitelství a esoteriky. Na jedinečné akci s názvem Čarování na hradě totiž najdou přední odborníky na alternativní medicínu, astrologii, věštecká umění a další obory a navíc si mohou užít skvělou zábavu v historickém stylu. To vše z „Čarodějnického kongresu“ dělá ideální víkendovou akci pro celou rodinu.
A co vás na Kosti čeká letos?


Děti pobaví Pavlína Kordová a její pohádky, skřítek splněných přání, zábavné balónky. Oko jistě potěší břišní tance, rituální tanec faraóna či tanec s ohněm.
Děti i dospělé zaujmou středověké písně v podání dua Elthin, triky Aleše Březiny - vítěze mezinárodních kouzelnických festivalů, léčivá hudba Tomáše Pfeiffera, šermířské a taneční vystoupení Svobodných pánů z Nymburka, folk šanson manželů Wajsarových, zpěváci Pavel Troják a Ranka, vystoupení klauna, sokolníků a jiné.

Vyřešte své problémy

Přední čeští i zahraniční léčitelé, astrologové, numerologové, věštci a další odborníci vám pomohou vyřešit vaše zdravotní, partnerské, osobní či jiné problémy. V otevřených dílnách se naučíte základy zajímavých řemesel.


Za zvýhodněné ceny si můžete nakoupit knížky, léčivé obrázky a kameny, mandaly, amulety a spoustu dalších zajímavých věciček pro zdraví, čarování, i jen tak pro radost. V sobotu od 17.30 vás čeká vystoupení zpěváka a skladatele relaxační a esoterické hudby Richarda Pachmana. A potkáte i spoustu zajímavých lidí.

Čtvrtý Čarodějnický kongres se koná 28.– 29. 7. 2007 (sobota, neděle), vždy od 9.00 do 19.00 hod. na hradě Kost.