Na serveru Wearehappyfrom.com je již téměř 2000 verzí písně. Jedním z míst, kde varianta na tuto skladbu vznikla, je už i Broumovsko.

„Ta píseň má schopnost spojovat lidi a vyvolávat úsměv na jejich tvářích. Natáčeli jsme tři dny od rána do večera, v dešti. Nikdy se nestalo, aby někdo z tanečníků nebo z realizačního týmu nepřišel, aby to vzdal či nedodržel slovo. Mezi lidmi vzniklo pouto přátelství a ochoty pomoci jeden druhému. Všem se Pharellův vzkaz dostal nezištně pod kůži," řekl produkční klipu René Herzán.

Na realizaci unikátního hudebního klipu z Broumovska se podílelo neuvěřitelných 420 lidí, čtyři koně z Jízdárny Hejtmánkovice a golfová jezevčice Kačena. Točilo se na pětadvaceti charakteristických a zajímavých místech Broumovska, všude tam, kde byli ochotni natáčecí štáb přijmout a svůj prostor nabídnout.
Všichni účastníci si natáčení užili a odnesli si neopakovatelné zážitky. „Řekl bych, že to nemělo chybu. Pro mě to byl výborný zážitek i zkušenost. Při celém natáčení panovala výborná a uvolňující atmosféra i navzdory tvrdohlavému počasí. Všude nás přivítali s otevřenou náručí a všichni byli stoprocentně připraveni, za to jim patří velký dík. Na tuto akci jen tak nezapomenu," řekl účastník natáčení Jiří Ehl.

Tvůrci klipu jsou vděční všem, kteří jim s akcí pomohli. „Na závěr většiny projektů a akcí se děkuje těm, kteří ho nějakým způsobem podpořili nebo pomohli v jeho realizaci. Všichni, kteří se podíleli na vzniku klipu Happy Broumovsko, jsou vyjmenováni v závěrečných titulcích. Vážím si jich a obdivuji je," ocenil podporu vzniku klipu Herzán.