Jeho fanoušci vědí, že každý rok dostanou navíc vždycky něco nového. Letos jim Ledecký v rámci pravidelného Vánočního turné představí nové album Na konci duhy. S tímto programem se zastaví ve středu 9. prosince v Náchodě. Ve zdejším Městském divadle dr. Josefa Čížka vystoupí od 19.00 hodin.

V první polovině koncertu přehraje Janek Ledecký novinkovou nahrávku. Největší hity a koledy pak přijdou v druhé části vystoupení. Za zády bude mít populární zpěvák mezinárodní kapelu s vokalistkami a přední český smyčcový M. Nostitz Quartet. Speciálním hostem turné bude Šárka Adámková, která kromě klavíru a zpěvu zastane ještě další nástroje. „Každý rok si lámu hlavu s tím jak vymyslet tu první, nevánoční půlku koncertu. Letos se všichni těšíme na nové písničky z alba Na konci duhy. Pět z nich už jsme si otestovali na divácích letních festivalů. A fungují, jako kdyby je lidi znali už deset let," říká Janek Ledecký.

Vánoční turné Janka Ledeckého už devatenáctým rokem nabízejí sérii koncertů s pravou sváteční atmosférou. Ani letošní rok se tradice nezmění. „Kromě vánočních písní a hitů či novinek zazní i několik písní od zahraničních autorů, ke kterým Janek chová úctu, jako jsou Bob Dylan, Sting a další," dodává promotérka koncertu Hana Petřinová.

S Náchodským deníkem máte nyní jedinečnou možnost vyhrát na tento koncert vstupenky. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Jak se jmenuje nové album Janka Ledeckého?

a) Na konci sil

b) Na konci duhy

c) Na konci tunelu

Odpovědi posílejte do úterý 8. prosince do 12.00 hodin na e-mail: regina.hellova@denik.cz. Vylosovaným výhercům se bezprostředně po ukončení soutěže ozveme. Vstupenky budou k vyzvednutí v redakci Náchodského deníku v Hrašeho ulici.