V hlavním zábavně-hudebním programu, který připravili provozovatelé pouťových atrakcí a David Novotný ve spolupráci s městem Hronov, se na pódiu představili Michaela Nosková, Tomáš Löebl, Bořek Slezáček, David Deyl a Martin Hranáč. Na pódiu nechyběly ani mažoretky.

Velký zájem byl o autogramiádu umělců, mnozí z nich neodolali nabídce provozovatelů a v pauze mezi vystoupením si některé atrakce vyzkoušeli na vlastní kůži.

Děti si mohly zasoutěžit s Davidem Novotným a Agátou Hanychovou, která celé zábavné odpoledne moderovala. Úspěšní v pěvecké soutěži Hronov hledá SuperStar získali volné vstupenky na pouťové atrakce.

V podvečer vystoupila rocková kapela VaŤák – Kabát Revival, jejíž fanoušci zaplnili celý prostor před pódiem a která dovedla program až k závěrečnému ohňostroji, který ozářil oblohu nad parkem po dvaadvacáté hodině.

Živo bylo také u stánků s pouťovým zbožím a občerstvením, které zaplnily polovinu parku. Za řekou byly v provozu pouťové atrakce, každý si mohl vybrat od pohodových autíček až po vyloženě adrenalinové atrakce, kde již bylo potřeba patřičný kus odvahy.

Velká návštěvnost potvrdila, že letošní Hronovská pouť byla úspěšná.