Hra diváky zavedla na jednu noční železniční zastávku, kde se odvíjí dialog mladého muže a ženy, kteří nemohou žít spolu ani bez sebe. Při čekání na vlak, který je má odvézt z dalšího ze společných víkendů v přírodě zpět do města k jejich nikterak zajímavé práci a do jejich domovů, se publikum dozvědělo mnohé o jejich vztahu.


Hra o třech situacích byla nastudována přímo pro prostor klášterní Zahrady* a je již v pořadí druhou inscenací, kterou toto divadlo uvádí. Přestože počasí hercům nepřálo a na poslední chvíli se musel změnit hrací prostor, inscenaci to nikterak neublížilo; naopak, atmosféra, kterou vytvořil prostor staré garáže byl velice blízký undegroundu 70. let, let, kdy i tato hra vznikla.


V hlavních rolích se představili Denisa Koudelková, Jan Holek a Pavel Novák. Ti, kdo neměli možnost vidět sobotní premiéru, si mohou zajít na některou z repríz, jež jsou na programu 5. června, 3. července a 7. srpna. To ale není zdaleka výčet kulkturních aktivit zasazených do klášterního parku. Divadlo Zahrada působí pod Agenturou pro rozvoj Broumovska, která v Zahradě* přes léto připravila opravdu nabitý kulturní program a návštěvníci se mají opravdu na co těšit.