Lidový ples
Místní organizace KDU - ČSL Náchod vás srdečně zve do náchodské sokolovny na tradiční Lidový ples. K tanci a poslechu hraje hudební skupina Vosa, připraveno je předtančení i bohatá tombola. Začátek ve 20 hodin.

Hasičský ples
Sbor dobrovolných hasičů Nový Hrádek pořádá od 20 hodin v místní sokolovně tradiční hasičský ples. K poslechu a hlavně k tanci zahrají Stavostrojka a hudební skupina Antreé. Připravena je bohatá tombola, zajištěno pestré občerstvení. Vstup ve společenském oděvu, vycházkové hasičské uniformy vítány.

Charitativní skautský ples
se bude konat od 19 hodin v sokolovně v Červeném Kostelci. Součástí plesu bude dražba na podporu hnutí Mary´s Meals, které poskytuje jedno vydatné jídlo každý školní den nejchudším dětem na světě. V dražbě na vás budou čekat zajímavé ceny. Přijďte si zatančit, pobavit se, dozvědět se něco nového a podpořit dobrou věc.

Sokolský ples
TJ Sokol Olešnice vás zve od 20 hodin do sokolovny v Olešnici na tradiční ples. K tanci a poslechu hraje hudební skupina Styl.

Farní ples
Farnost Broumov pořádá od 20 hodin v sále Kulturního domu v Martínkovicích 12. ročník Farního plesu. K tanci a poslechu za hraje hudební skupina Medium Band.

Taneční zábava
TJ Slovan Broumov vás od 19 hodin zve do kulturního sálu Střelnice v Broumově na Taneční zábavu. Hraje kapela Ironick. Zajištěno je občerstvení i bohatá tombola.

Světáci - divadelní soubor Kolár.
V polickém divadle se odehraje rozverný příběh tří venkovských zedníků