Na tento večer zavítá Milan Drobný, Heidi Janků, Michaela Gemrotová, Marián Vojtko, Kamila Nývltová, Ondřej Ruml, Hana Křížková, Natálka Grossová, Nelly Řehořová a dokonce Miluška Voborníková. Slavnostní večer bude moderovat Lucie Koňaříková a Muž roku 2009 Martin Zach.

Večer pro dobrou věc se uskuteční 20. března od 19.00 hodin v Městském divadle v Jaroměři. Výtěžek bude věnován Základní škole speciální v Jaroměři a Martinovi Zachovi, vítězovi Muže roku 2009, který je po úrazu upoután na vozík.

„Děti ze sociálních zařízení, které budou přítomny na této akci, se již podle slov ředitelek velmi těší," uvedl organizátor akce David Novotný. Akci pořádá za podpory Městského kulturního střediska a města Jaroměř. Záštitu nad touto akcí převzal starosta města Jaroměře Jiří Klepsa a poslankyně a místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Soňa Marková.

„Je to už patnáct let, co tuto akci pořádám a je to opravdu příjemné pokračovat v tradici, která je smysluplná a pomáhá," míní David Novotný.

Vstupenky je možno zakoupit v Turistickém informačním centru Jaroměř na náměstí ČSA. Generálními partnery akce jsou: Dražby EU s.r.o. drazbyeu.cz, PROST orientační systémy Velichovky, Elza s.r.o. Předměřice nad Labem, Rund s.r.o., Profi market Jaroměř, Luboš Prokop velkoobchod Náchod a Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group.