Tato akce, konaná vždy před ukončením zimní sezóny, je u dětí velmi oblíbená. Po ledové ploše se proháněly spousty pohádkových postaviček, zvířátka, piráti, princové a třeba také čerti…

Karneval ale nebyl jen o bruslení. Při reprodukované hudbě byla pro děti připravena i spousta her a soutěží, po jejichž absolvování na každého vždy čekala nějaká drobná odměna.

Ať už se jednalo třeba o slalom mezi kužely, hod míčkem na cíl a nebo střílení míčku hokejkou do branky, vždy se u soutěžního místa vytvořila velká fronta dětí, které se chtěly zúčastnit. Na každého se ale dostalo a dárky vystačily pro všechny.

Ještě před závěrem karnevalového veselí došlo na vyhodnocení nejlepších masek, které si pořadatelé během programu vytipovali. Ty byly následně odměněny stylovými deštníky a dárky. Odměna za snahu a účast čekala ale na všechny přítomné děti, každý si domů odnášel nějaký ten dáreček.

S průběhem karnevalu byli spokojeni nejen bruslaři v maskách, ale i pořadatelé. Ti si pochvalovali zejména to, že se vydařilo počasí, kruté mrazy ustoupily a teplota se pohybovala na hranici bodu mrazu, což bylo pro všechny příjemné. (jim)