Nová hudebně-dramatická inscenace HRA-NIC-e slibuje nevšední zážitek. Představení připravují přední čeští divadelní tvůrci přímo pro Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov. Inscenace (nejen) o historii Broumovska bude vyprávět o nutnosti vlastního zakotvení a získání kořenů, o hranicích na mapách i v lidských srdcích. Bude také pokusem pohlédnout na události minulé s nostalgií i s humorem.

Kromě herců Zdeňka Trčálka, Kajetána Písařovice, Barbary Humel, Zbigniewa Kaliny, Jaromíra Chmelaře, Patrycje Sikory, Martiny Longinové či Vojtěcha Vodochodského se budou na představení podílet i místní ochotníci Antonín Kohl, Klára Nentvichová, Kateřina Vejrostová, Zdeněk Zelený, Matěj Pátek, Tomáš Mrština, Renata Klicperová či Věra Špryňarová.

Chcete-li vyhrát lístky, stačí odpovědět správně na následující otázku a pak být vylosován. Otázka zní:
Režisér inscenace HRA-NIC-e Radovan Lipus režíroval také známý televizní seriál s žasnoucím turistou Davidem Vávrou. Který?
Odpovědi můžete posílat na e-mailovou adresu andrea.pelcova@denik.cz nebo formou SMS na telefon 602 139 105, a to do středečních (26. srpna) 15.00 hodin. Nezapomeňte uvést své jméno a kontakt na vás. Výherce bude informován.