O korunku královny krásy se 28. září popere dvanáct finalistek Miss Vietnam České republiky a Evropy. Mezi vyvolenými nechybí krásné vietnamské dívky z České republiky, Slovenska a Německa. Každá z nich má své kouzlo, půvab i zajímavé koníčky.

Své želízko v ohni má také Svitavsko. Do finále se probojovala dvacetiletá vietnamská kráska z Moravské Třebové Tran Thu Thao. Sympatická tmavovláska se narodila v České republice. „Studuji druhý ročník vysoké školy ekonomické v Praze. Když zrovna nejsem ve škole, pracuji v pražském integračním centru, které se zabývá začleněním cizinců do české společnosti," uvedla o sobě Tran Thu Thao. Chtěla by se stát pojítkem mezi českou a vietnamskou kulturou. Kráska z Moravské Třebové ale jen nestuduje a nepracuje. Má také spoustu zálib. Jak sama řekla, ráda tráví čas s přáteli a vařením pro rodinu.

Jaké má tmavovláska s mírami 85-62-90, která se narodila ve znamení vah, šance? Tran Thu Thao nechce předbíhat. Charisma má podle ní každá soutěžící.

Soutěž se koná ve spolupráci se Svazem Vietnamců v České republice. Hlasovat však můžete už nyní. „O vítězce jedné z vedlejších disciplín Miss MoneyPolo rozhoduje veřejnost. Lidé mají možnost vybírat na www.moneypolotalent.com, kde se všechny finalistky soutěže představují v krátkých videích," informovala za pořadatele Tereza Hapalová. Vítězka internetového hlasování bude společně s vítězkami celé soutěže představená na finálovém večeru, a to 28. září v reprezentačním sále obchodním a kulturním centru v Praze Libuši.

O korunku královny krásy pro rok 2014 se popere dvanáct finalistek Miss Vietnam České republiky a Evropy. Mezi vyvolenými nechybí krásné vietnamské dívky z České republiky, Slovenska a Německa. Každá z nich má své kouzlo, půvab i zajímavé koníčky.
Vyhrát mohou i ti, kteří dívkám budou posílat hlasy. Jeden z partnerů soutěže pro každého tisícího hlasujícího připravil nabité platební karty s padesáti dolary.

Na finálovém večeru soutěže bude porota složená z vietnamských a českých osobností a partnerů soutěže. „Výtěžek soutěže bude použit na podporu projektu Pomoc postiženým dioxiny ve Vietnamu, který realizují neziskové organizace a Svaz Vietnamců v České republice," sdělila Tereza Hapalová.
Korunku pro Miss MoneyPolo a ostatní vítězky soutěže Miss Vietnam Česká republika – Open for Europe 2014 připravila návrhářka šperků Olga Kopalová.