O víkendu se ještě lyžovalo v Mladých Bukách u Trutnova a sezonu v sobotu zahájilo středisko Malá Úpa.

V sobotu se po pětitýdenní údržbě navíc rozjela do zimní sezony lanovka z Pece pod Sněžkou na nejvyšší českou horu Sněžku.

Na Černé hoře se o víkendu lyžovalo na sjezdovkách Anděl, Hofmanky, Zalomená a v dětském areálu Sport 1. Lyžaři mohli využít služeb v pátek otevřené nové šestisedačkové vyhřívané lanovky Hofmanky. Dále byla na Černé hoře v provozu kabinová lanovka a vleky Anděl a Sport 1. „Bohužel na neděli bylo znát oteplení a lyžování už tak kvalitní jako v sobotu nebylo," řekl ředitel SkiResortu Petr Hynek.

V Peci pod Sněžkou resort v sobotu spustil vlek Javor a novou čtyřsedačkovou lanovku Zahrádky. Mezi sjezdovkami Javor a Zahrádky mohli lyžaři přejíždět po sjezdovkách Lyžařská, Smrk a U potoka. Celkem měli lyžaři na Černé hoře a v Peci k dispozici asi osm kilometrů sjezdovek.

V dalších dnech by mělo být ve SkiResortu vše v provozu jako dosud. Narozdíl třeba od Malé Úpy, kde bude areál v provozu zatím pouze o víkendech. Zatím nejisté je lyžování i přes týden také v Mladých Bukách. „Denně přišlo lyžovat kolem sta lidí. Počasí moc nepřálo, sníh byl mokrý a sluníčko nesvítilo," řekla ředitelka areálu Kateřina Pilařová.