Tu tvořili herci Jiří Pomeje, Václav Upír Krejčí a Jiří Krampol. „Jsme trochu jako gay delegace. Ženské s námi tentokrát nejely," konstatoval Jiří Pomeje a smál se, že jde tak trochu o „kavárničku dříve narozených".

„Jirka Krampol je o rok starší než Karel Gott, Upírovi bylo šedesát, já budu za chvíli slavit jedenapadesátku," svěřil se Jiří Pomeje, který si ve Vánočním Kameňáku zahrál řidiče náklaďáku.

„Jsme rádi, že zatím jsou všechny předpremiéry plné. Teď už nás čeká jen slavnostní premiéra. Oficiálně jde Vánoční Kameňák do kin 3. prosince," podotkl známý herec, který připomněl, že myšlenka Kameňáku vznikla mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

„A to v restauraci U Nouzů, když jsme byli na cestách s režisérem Zdeňkem Troškou. Tehdy si tam popíjel svůj rajčatový džus. Právě zde se to celé tenkrát upeklo," zdůraznil Jiří Pomeje, který na východ Čech jezdí poměrně často.

„Naposledy jsem odtud odjížděl v pět ráno z pardubického baru Hany Bany, kde vystupovala má o 23 let mladší manželka jako dýdžejka. Protože jsem ve čtvrtém dílu Kameňáku hrál dealera drog a občas za mnou někdo přijde, jestli něco nemám, tak jsem se trochu bál, aby se to nestalo i tady. Ale dobře to dopadlo," oddychl si Jiří Pomeje.

„Když jsem před lety viděl první díl Kameňáku, tak jsem vyskočil radostí, že něco takového vzniklo. Pak jsem si zase rychle sedl, protože jsem si uvědomil, že v něm nehraji. A to mi přišlo líto, protože mám rád humor. Dokonce víc než manželku Jiřího Pomejeho," vtipkoval Václav „Upír" Krejčí, jenž si zahrál ve čtvrtém a pátém pokračování.

„Skamarádil jsem se s producentem. Teď už spolu chlastáme. Když hledal funebráka, napadlo ho, že bych ho mohl hrát já," dodal „Upír".

„Kameňák je typ filmu, který tu ještě nebyl. Kritika napíše, že to bylo příšerně blbý, ale to je ideální výchozí situace pro to, aby na něj lidé chodili," řekl Jiří Krampol.