Prodejci se svým zbožím se přesunuli do té části tržnice, která s tou zbouranou těsně sousedila. Na jejím začátku se nachází placené parkoviště. 

Stánků je zde velké množství a sortiment velmi pestrý. Nabízí se zde oblečení všeho druhu, potraviny, drogistické zboží, rybářské potřeby, hračky, nářadí a mnoho dalšího. Nakupující se tedy nemusí obávat, že by nebylo z čeho vybírat. 

Kudowa Zdrój: Hudební zahrada, lázně a park i unikátní místo pro zdraví a relaxaci.
Kudowa Zdrój nenabízí jen výhodné nákupy. V Lázeňském parku posílíte své zdraví

A co vznikne místo té zbourané části tržnice? Oslovení obyvatelé Kudowy i místní prodejci se téměř shodně domnívají, že zde zřejmě vyroste rychlé občerstvení McDonald's. To se ale zatím nepodařilo potvrdit ani vyvrátit. „Slyšela jsem tuto informaci z více stran, ale nikdo neví, zda to tak opravdu bude. Zatím se tu nic neděje a nebuduje. Necháme se tedy překvapit," komentovala situaci například prodejkyně ve stánku s oblečením a připustila i možnost, že tam může přibýt třeba i další ze supermarketů. 

Na tržnici nově autobusem

Od 1. srpna letošního roku mohou cestující využít nových autobusových zastávek na lince č. 001382 Náchod-Kudowa-Zdrój, kterou provozuje společnost CDS Náchod. Díky jednání představitelů obou partnerských měst na jaře letošního roku se podařilo zařadit pro cestující novou zastávku Kudowa-Zdrój, targowisko a rozšířit provoz linky k vlakovému nádraží v Kudowa-Zdrój.

Autobusy z Náchoda do Kudowa–Zdrój a zpět budou nově zastavovat u tržnice a u vlakového nádraží.
Autobusy z Náchoda do Kudowy-Zdrój nově zastaví u tržnice a vlakového nádraží

A co vy? Znáte tržnici v Kudowě-Zdrój a jezdíte tam nakupovat? Odpovědět můžete v anketě:


Nahrává se anketa ...