Stránka Řádků důvěry se těší mimořádnému zájmu čtenářů. Do redakce chodí desítky dopisů. Proto mějte strpení, i váš příběh brzy zveřejníme.

Chci poznat milého kamaráda nebo kamarádku

Vážená redakce, ráda bych touto cestou poznala muže podobného osudu. Jsem vdova ve věku 66 let, která měla doposud jen samé starosti a žádné radosti. Po nějaké době samoty jsem si našla přítele, ale přišlo opět zklamání, protože mi odešel za mladou ženou. Samota je zlá a tíží. Děti již mají své rodiny, občas přijedou, ale pak jsem zase sama. Ráda bych našla muže, který neholduje alkoholu, ale příležitostně si dá sklenku vína, který rád tančí, to však není podmínkou. Pokud však zatím takový muž není, ráda poznám kamarádku v podobném či mladším věku, vitální povahy, se kterou ráda vyrazím na výlet nejen po vlastech českých, ale i do zahraničí.

Věřím, že zde potkám přítele či přítelkyni, kteří nechtějí být sami, společně si zajdeme na kávičku a popovídáme si o životě. Těším se na všechny odpovědi.

Čtenářka z hradeckého kraje

(Pokud chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Zklamání bylo dost

Vážená redakce, rád čtu vaše Řádky důvěry. I já bych se velmi rád prostřednictvím této rubriky seznámil s hodnou a milou ženou od 30-40let, která může mít ve vlastní péči dítě. Rád bych s ní vytvořil hezký a trvalý vztah.

Jmenuji se Ladislav a je mi 33let. Jsem rozvedený.  Bydlím ve větší vesnici. Mám rád děti, přírodu a jsem domácí kutil. Jsem pracovitý a milý kluk, který na to občas zle doplatil. Nehledám krásu ani bohatství, ale opravdovou lásku na celý život. Toužím po trvalém vztahu založeném na vzájemné důvěře a věrnosti.

Čtenář z Chrudimska

Nový začátek

Vážená redakce, zasílám hezký pozdrav z prostředí, kde mnoho radosti není. Je mi dobře známá vaše rubrika Řádky důvěry a jsem moc rád, že něco takového existuje. Osamělí lidé tak mají prostor, kam se mohou obracet. Jsem více jak 8 let sám, bez partnerky a bez přátel. Je zcela možné, že je tato situace způsobena tím, že jsem se ocitnul ve vězení, odkud není mnoho příležitostí k seznámení. Fakt, že jsem ve vězení, rozhodně neznamená, že bych byla vrah nebo násilník, to rozhodně nejsem.

Rád bych touto cestou oslovil paní do 50 let, dítě ve vlastní péči není překážkou, ba naopak. Toužím poznat ženu, která je citově založená, romantická, má velké srdce plné lásky a nemá ji komu dát. Ke své osobě mohu říci, že letos oslavím 44 let, jsem vysoké postavy 187 cm a vážím 75 kg. Jsem svobodný, romantické povahy a velmi tolerantní. Mám mnoho zájmů a novým se rád přizpůsobím. Konec trestu mám stanoven na letošní 13. listopad.

Nehledám pobavení, ale toužím po trvalém vztahu, který se zakládá na upřímné lásce a věrnosti. Děkuji za každou odpověď a moc se na ni těším.

Tibor

(Pokud chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Chceš-li žít 
na vesnici, napiš

Vážená redakce, ráda pročítám Řádky důvěry, které vycházejí pravidelně každý pátek. I já bych se pokusila o seznámení s mužem, kterému by nevadilo bydlet na vesnici a pomáhat s údržbou domu.

Je mi 37 let, jsem rozvedená, bezdětná nekuřačka. Bydlím v rodinném domku na malé vesnici, kde jsou možnosti na seznámení minimální. Mezi mé zájmy patří turistika, z hudby pak hlavně country a dechovka.

Za případné upřímné odpovědi budu ráda a těším se na ně.

Petra od Jablonného nad Orlicí

(Pokud chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Deník pomáhá
Potřebujete se „vypsat" z těžké životní situace? Toužíte nalézt přátele? Svěřte svůj příběh Deníku. Samozřejmostí je diskrétnost.

Chcete napsat do Řádků důvěry?
Do řádků důvěry napište vlastní příběh, v němž se podělíte o své starosti, samotu, ale i radosti a úspěchy. Možná právě tak získáte nová přátelství. Své příspěvky s kontakty na vás (adresou a telefonním číslem) i odpovědi na zveřejněné příběhy posílejte na:
Hradecký deník, Řádky důvěry, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové, nebo na e-mailovou adresu G.Capouskova@vlp.cz.
Neuveřejňujeme anonymní příspěvky. V případě odpovědi uveďte vzadu na obálce, komu odpovídáte a datum otištěného příspěvku. Dopisy doručíme.