Na svém webu uvádí tyto inforamce: "Od 27.12. bude v provozu pouze lanová dráha Zahrádky Express, a to pro pěší v obou směrech od 8:30 do 16:00. Pokladna otevřena pouze u lanové dráhy Zahrádky Express. Všechny sjezdovky budou uzavřeny. Vlek Javor bude také mimo provoz. Toto opatření je do odvolání."

V Janských Lázních zůstává v provozu vlek Anděl se sjezdovkou v délce 800m, kde je 15-20cm sněhu. Lyžování je v těchto dnech za snížení ceny. "V případě ochlazení předpokládáme zlepšení podmínek pro lyžování od 30. prosince," informují provozovatelé. Skibus Pec p. Sněžkou - Janské Lázně zůstává v provozu. Tuto linku mohou lyžaři využít i "nelyžařsky". "Doporučujeme výlet: na Černou horu kabinkou, odtud pěšky do Pece pod Sněžkou a zpátky do Janských Lázní skibusem. Nebo naopak z Pece pod Sněžkou skibusem do Janských, kabinkovou lanovkou nahoru a do Pece pěšky. Kabinková lanovka Černohorský Express je v provozu od 8.30 do 16.00," upozorňují zástupci Skiresortu Černá hora - Pec.

Podle meteorologické předpovědi má být na horách během neděle a pondělí během dne šest až sedm stupňů Celsia nad nulou. Pod bod mrazu se mají teploty dostat až v úterý a ve středu. Dá se tedy očekávat, že podmínky pro zasněžování se v Krkonoších vylepší a závěr roku si lyžaři užijí lépe než vánoční svátky.