Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce,  poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti. Chcete zažít něco mimořádného, sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka Deníku:

Jičínský deník
- nabízí pro své předplatitele poukázky na volný vstup na hrad Pecka,který je nazýván perlou Podkrkonoší. Hrad se nachází  přímo ve středu tohoto nádherného kraje. Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz.
- nabízí originální keramické výrobky z dílny STACIONÁŘE KAMARÁD V JIČÍNĚ. Výrobky si můžete vyzvednout v redakci Jičínského deníku. Bližší informace na tel.602 489 213.

Rychnovský deník
- nabízí poukázku, kterou si vyměníte v redakci Rychnovského deníku  za certifikát – LANOVÝ PARK – TERÉNNÍ ČTYŘKOLKY - MALÝ OKRUH – Deštné v O.h., www.lanovyparkdestne.cz.
- nabízí vstupenky pro dospělé osoby na prohlídku ZÁMKU POTŠTEJN, více k prohlídkám na zámku www.zamekpotstejn.cz. Více informací o vstupenkách získáte na tel: 602 177 609.

Náchodský deník
- nabízí milostné romány s edice HARLEQUIN. Za vytištěnou poukázku v redakci Náchodského deníku obdržíte objednanou knihu. Více informací na telefonním čísle 602 139 105.

Pardubický deník
- nabízí poukázku na slevu 100 Kč na veškeré jídlo v RESTAURACI HACIENDA RANCHERO v Pardubicích. Příjemné posezení ve stylové tex–mex restauraci s penzionem v srdci Pardubic. Ochutnáte pečená a grilovaná masa i argentinské steaky a burgry. Točené pivo, mexické limonády a tequilu. Stylový vinný sklípek s krbem pro pořádání soukromých akcí a zahrádka.
Poukázku si můžete vytisknout na mojepredplatne.cz. Bližší informace na tel.: 724 793 908.

Svitavský deník
- nabízí poukázka na slevu ve výši 20% z jakékoli procedury v RELAXAČNÍM CENTRU SAVITAR LITOMYŠL. Dokonalá harmonie těla i mysli – to je nové Relaxační centrum SAVITAR v historickém centru Litomyšle. Více informací na tel.: 724 796 982.

Krkonošský deník
- pro předplatitele nabízí dárkový poukaz do Lanového centra – K+K Ski Scholl v Janských Lázních, který si vyzvednete v redakci Krkonošského deníku. Více informací na: 602 305 784

Hradecký deník
- nabízí zdarma 2 volné vstupenky na Kunětické vinobraní, které se koná 19. 9. 2015 od 10 hodin. Více: www.kunetickevinobrani.cz. Bližší informace na 724 482 852.

Regionální dárky
- nabízíme HERBALMED-pastilky při rýmě Dr.Weiss,- brání vám rýma užívat si léta naplno? Sáhněte po švýcarských bylinných pastilkách. Gurmet kuchařku, balíček pro ženy, nové tituly knih – báje, romány pro ženy, romány pro celou rodinu. Dárky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.