Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

'Zůstala jsem sama v domku, kde bylo vždy tolik lásky'

Východní Čechy - Každý týden zveřejňujeme příběhy čtenářů, kteří se chtějí podělit o radost i smutek. Dnes otiskujeme další z vašich dopisů. Pokud máte chuť, napište nám svoje zážitky.

27.10.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

Stránka Řádků důvěry se těší mimořádnému zájmu čtenářů. Do redakce chodí desítky dopisů. Proto mějte strpení, i váš příběh brzy zveřejníme.

Přátelství je dar

Vážená redakce, rád čtu vaše Řádky důvěry, neboť jsou velmi zajímavé, a to každý příběh  lidského  osudu.  Myslím si, že tato doba je plná zla, lidé už nemají čas, aby chvilku postáli či poznávali krásy naší krajiny, a to je velmi špatné. Život totiž utíká jako voda v potoce.

Chtěl bych touto cestou poznat kamaráda, který by vzal kolo, rád se mnou jezdil a prohodil pár slov jako chlap. Jsou chvíle, kdy dobré slovo dokáže velmi pomoci, a když je k tomu kamarád, ten den je veselejší. Život není jednoduchý a má několik cest, po kterých může vést. Protože, co může být horší než lidská zloba.

Jsem z velkého města a je mi 48 let. Na věku nezáleží, důležitější je pro mě dobré slovo a přátelství. Předem všem děkuji za odpovědi.

Milan z Pardubic

(Pokud chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Chci u tebe najít oporu a radu

Vážená redakce, dovoluji si využít vašich služeb a s trochou štěstí se pokusit změnit můj život poustevníka.

Nebylo tomu tak vždy. Vdávala jsem se mladá a zamilovaná, tak jako většina z nás. Ve dvaceti se zdá vše jednoduché. Stíhala jsem tolik věcí najednou. Vychovávala jsem dvě děti, dálkově studovala a s manželem stavěla dům. Děti nám dělaly radost. Jako rodina jsme žili jeden pro druhého. Hodně jsme cestovali a sportovali. Měli jsme několik přátel, vzali jsme si k sobě i mé rodiče, o které jsme se starali.

Pak, aniž jsem si to stačila uvědomovat, se věci začaly měnit. Děti vyrostly, vystudovaly a založily si své rodiny. Domů jezdily už jen na víkendy. Rodiče mi zemřeli a manžel si našel jinou. Já zůstala sama v domku, kde bylo vždy tolik lásky a nevím si rady se samotou.

Ráda bych našla hodného muže, který by měl odvahu a chuť žít ve dvou. Mám stále spoustu energie a chci pokračovat v aktivním životě. Trochu sportu (plavání, lyže, kolo) a cestovat po krásách naší vlasti. Je tu tolik krásných míst a času tak málo. Život utíká od první vteřiny našeho narození a nedá se zastavit.

Hledám muže veselého, hodného a chytrého. Chci u něho najít oporu a radu. Já na oplátku nabízím přátelství, toleranci a chuť se starat o druhého.

Čtenářka od Svitav

Budeš nás mít rád?

Vážená redakce, často si s dcerou pročítáme vaše Řádky důvěry a víme, že tím děláte velmi prospěšnou věc pro osamělé lidi. Píši tak za svou dceru, která by sama neměla odvahu se svěřit.

Dcera je pohledná a hodná VŠ, střední postavy, ve věku přes třicet let a bydlící ve velkém městě. Je zabezpečená a má malé dítě, ze kterého má velkou radost. Ale je s ním sama a vím, že ji to trápí. Dcera nevyhledává společnost, nikam nechodí a plně se věnuje dítěti, kterému se snaží z celého srdce vynahradit neúplnou rodinu.

Přála bych si, jistě i dcera, aby potkala hodného, inteligentního a nezadaného muže, který by je měl oba rád. Možná by tak našly i dědečka a babičku.

Čtenářka z východních Čech

Ráda bych našla přítele

Vážená redakce, ráda čtu vaše Řádky důvěry, a tak bych i já ráda přispěla se svou žádostí o seznámení.

Jsem vdova ve věku 64 let, měřím 170 cm, nosím brýle a jsem nekuřačka. Ráda bych touto cestou poznala muže přiměřeného věku, nejlépe motoristu s autem, kterého můj dopis zaujme. Nehledám krásu, ale upřímné přátelství. Mám pocit, že takoví muži o sobě nedávají moc vědět, asi jich je málo.

Odpovím však jen těm s úplnou adresou, nikoliv jen s telefonním číslem. Domnívám se, že je tak větší šance na seznámení dvou lidí.

Pište odkudkoliv, nejlépe však z míst, kde je dobré vlakové spojení. Budu se těšit na vaše odpovědi.

Marie z východních Čech

(Pokud chcete reagovat na některý z těchto příspěvků, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Deník pomáhá

Potřebujete se „vypsat" z těžké životní situace? Toužíte nalézt přátele? Svěřte svůj příběh Deníku. Samozřejmostí je diskrétnost.

Chcete napsat do Řádků důvěry?

Své příspěvky s kontakty na vás (adresou a telefonním číslem) i odpovědi na zveřejněné příběhy posílejte na: Hradecký deník, Řádky důvěry, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové, nebo na e-mailovou adresu G.Capouskova@vlp.cz. V případě odpovědi uveďte vzadu na obálce, komu odpovídáte a datum otištěného příspěvku. Dopisy doručíme.

Autor: Redakce

27.10.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Volební komise v Rožmitále u Broumova měla na strosti nejmenší okrsek na Broumovsku. S přenosnou volební urnou navštívily členky volební komise i manžele Žočkovy, pro které by kvůli vysokému věku byla návštěva volební místnosti náročná.
3

Manželé Žočkovi volili doma, komise za nimi přijela s přenosnou volební urnou

Volby v železničním muzeu "výtopna" v Jaroměři.
13

OBRAZEM: V Jaroměři volí mezi historickými vlaky

Do volební místnosti v centru Broumova mířili turisté s volebními průkazy

Broumov – Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se dnes v osm hodin přehouply do druhého dne i ve volebním okrsku číslo šest, který sídlí ve Staré radnici na Broumovském náměstí. Za včerejšek odvolilo zhruba 37% evidovaných voličů.

Nová sezona začala už také výběrům

Náchod - První ze dvou venkovních turnajů okresních fotbalových výběrů kategorií U11 a U12 se odehrál ve Rtyni v Podkrkonoší a v Úpici.

V Náchodě volili Pavel Bělobrádek, Jan Birke i Soňa Marková

Náchod - Do volebních místností dnes zavítali i političtí matadoři - předseda KDU-ČSL a místopředseda vlády pro vědu a výzkum Pavel Bělobrádek, místopředseda ČSSD, poslanec a starosta Náchoda Jan Birke i poslankyně za KSČM Soňa Marková.

Hlasovat lze i pro zesnulého náčelníka krkonošské horské služby

Královéhradecko - Adolfu Klepšovi mohou voliči posílat preferenční hlasy. Nepropadnou. Podle krajského úřadu připadnou straně, za kterou Klepš kandidoval. Přesto je to podle úředníků neobvyklá situace a poslané hlasy lze vnímat pietně či symbolicky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení