Dvojice podezřelých z fyzického napadení jiného muže.Strážníci se okamžitě přemístili ke zraněnému. Ten byl při vědomí, silně však krvácel z úst a stěžoval si na bolest zad. Hlídka kontrolovala jeho zdravotní stav až do příjezdu záchranné služby.

Devětačtyřicetiletý muž byl po prvotním ošetření převezen do nemocnice. Městská  policie informovala o události Policii ČR a požádala ji o příjezd. Svědci dokázali velice dobře popsat útočníka. Ten i se svoji partnerkou před příjezdem strážníků z místa utekl. Při kontrole okolí si jedna z hlídek městské policie všimla dvojice, odpovídající popisu. Strážníci muže se ženou zadrželi a řešení předali státní policii.

Zloděj ukradl světla za dvacet tisíc korun

Hradec Králové - Vodící světla ukradl neznámý zloděj na stavbě napojení dálnice D 11. Ke krádeži mělo údajně dojít od pátečního večera 27. listopadu do úterního rána.  Hodnota ukradených věcí se vyšplhala až na 20 500 korun.  „Zmizelo řídící a běžící halogenové světlo, akumulátor a bezpečnostní akubedna včetně visacího zámku. Jeden ze zaměstnanců ještě dodal, že odcizená světla ještě minulý týden měnili, protože je někdo poškodil," uvedla Iva Kormošová, mluvčí hradeckých policistů. Pachateli hrozí až dvouletý pobyt za mřízemi.