Na základě prvotního ohledání místa nebylo zjištěno, že by na smrti měla účast druhá osoba. K určení příčiny smrti byla nařízena zdravotní pitva. Celý případ nyní šetří náchodští kriminalisté.

---------------------------------------------------------------------------------

Policisté už od neděle pátrají po 87leté ženě, která měla být v neděli naposledy viděna po 17. hodině na cestě z Pekla na Nové Město nad Metují.

"Policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci a pomoc při pátrání po pohřešované 87leté ženě. Ta odešla 27. března na procházku či na nákup a doposud se nevrátila domů. Na sobě měla mít bílý kabátek a černé kalhoty, v rukou látkovou tašku," popsala vzhled seniorky a místo jejího posledního výskytu policejní mluvčí Lucie Konečná.

Policisté prověřili blízké okolí jejího bydliště, její známé, příbuzné, i to, zda nebyla přijata do nemocnice. Zatím však bez úspěchu.

"Do současné doby se ženu nepodařilo najít, a jelikož je důvodná obava o její zdraví či život, žádáme veřejnost o pomoc. Kdo by si ženy všiml, ať zavolá na linku 158 nebo se dostaví na kteroukoliv policejní služebnu," děkuje předem za spolupráci veřejnosti.

Pohřešovaná žena Marie Kučerová narozená 5. března 1935 měří 158 až 160 centimetrů, střední postava, zelené oči, rovné vlasy. Zdánlivé stáří 80 až 85 let. Na sobě měla mít bílý kabátek a černé kalhoty, v rukou látkovou tašku.

Pohřešovaná žena Marie KučerováMarie KučerováZdroj: PČR