Z třiadvaceti píp se pivo od významných českých výrobců rozproudí v 11.00 hodin a téct bude až do pozdní noci. Labužníci si tak budou mít možnost pochutnat například na Primátoru, Svijanech, Gambrinusu, Plzni, Budvaru a dalších vyhlášených značkách. Specialitou bude Gambrinus první chmel.

K dipozici bude i dámský pivní salón Walzel, kde si něžné pohlaví bude mít příležitost pochutnat na oblíbených, ovocem ochucených pivech.

Po celou dobu akce bude k dispozici také bohaté občerstvení s nabídkou české kuchyně, ale také znamenité pivní chuťovky včetně bramboráků, klobás a pečených kolen.

Pro skvělou pohodu a zábavu je připravena i dobrá muzika. Součástí bude také řada soutěží o hodnotné ceny.

Soutěžte s Centrem WALZEL a Deníkem

Soutěž o atraktivní ceny, které jsou zveřejněny v kuponu, připravilo Centrum WALZEL také ve spolupráci s Náchodským DENÍKEM.

Podmínkou pro zařazení do soutěže je vystřižení kuponu z tištěného vydání Náchodského deníku a jeho vhození do připravené schránky v Centru Walzel. Kupony budou přijímány po celou dobu konání pivních slavností „DEN ČESKÉHO PIVA" v Meziměstí.

Do slosování budou zařazeny pouze kupony, které budou kompletně a čitelně vyplněny. Všechny nečitelné a nevyplněné kupony budou ze soutěže vyřazeny.

Slosování soutěže proběhne za přítomnosti pořadatelů v Centru Walzel v sobotu ve večerních hodinách.

Kupony si je možné opatřit v tištěném vydání Náchodského deníku od středy 24. září do soboty 27. září.

Počet kuponů na jednotlivce není limitován.