Pondělí 13. února
V Náchodě se o víkendu uskutečnila zálesácká akce Náchodský klondike, při které zlatokopové putovali zamrzlou přírodou a plnili úkoly. Reportáž z akce jsme přinesli v pondělí.

Úterý 14. února
O neobvyklém seznámení dvou mladých lidí Terezy a Pavla přes internet jste si mohli přečíst v úterý, ve svátek všech zamilovaných.

Středa 15. února
Ve středu jsme informovali o zajímavé akci „Most nejen pro zamilované“, která odstartovala den předtím v Polici nad Metují. Lidé tak mohou v rámci Mezinárodního týdne manželství „zacvakávat“ kladky na mostě a klíče odhazovat do řeky.

Čtvrtek 16. února
Ve čtvrtek jsme informovali o zajímavé přednášce pro seniory, ve které ředitelka hronovské knihovny Slávka Vítová přiblížila historii chleba a perníku.

Pátek 17. února
Přečíst jste si mohli o tom, že Tomáš Magnusek, náchodský rodák, scénárista a herec, připravuje natáčení třetího dílu filmu Bastardi.

Sobota 18. února
V sobotním vydání Náchodského deníku jsme informovali o tom, že podle Nejvyššího soudu v Brně měl být bývalý starosta Náchoda Oldřich Čtvrtečka souzen kvůli pochybnému prodeji městského pivovaru.

Neděle 19. února
V Čapkově sále Jiráskova divadla v Hronově se v neděli odpoledne uskutečnil velký maškarní karneval pro děti.