Daleko od Václava Mráze skončil i stále vedoucí Vítězslav Šolc starší z Machova, který v desátém kole bral jen velmi průměrných sedm bodů a jeho náskok v čele průběžného pořadí se tak notně ztenčil.
Na dvojici nejbližších pronásledovatelů, kterými jsou Miroslav Pácalt a Vlasta Pácaltová, má Vítězslav Šolc starší náskok už pouhých tří bodů. Čtveřice dalších tipérů je pak od průběžného prvního místa vzdálena devět bodů.

Zajímavé výsledky zápasů desátého kola TIP ligy se promítly také do pořadí družstev.

Zde se dostal do popředí tým SK Pamir, který nyní vede s 351 body. Tři body zpět je druhá Šrůtkova lípa Machov. Třetí příčku drží s 312 body FC Zlíčko. Mezi čtvrtým (Machouský trempové) a šestým týmem (Olivětín) soutěže družstev je pak rozdíl pouze jediného bodu.

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 10. KOLE

LIGA MISTRŮ (1. – 12. místo)
NA0010 Vítězslav Šolc st., Machov 7 128
NA0026 Miroslav Pácalt, Náchod 10 125
NA0027 Vlasta Pácaltová, Kramolna 10 125
NA0073 Pavel Mráz, Velké Poříčí 10 119
NA0022 David Runštuk, Velká Jesenice 10 119
NA0059 Augustin Šála, Police n. Met. 7 119
NA0012 Petr Šolc, Machov 7 119
NA0008 Václav Pilnáček, Jaroměř 13 116
NA0033 Miloš Kubík, Hronov 10 116
NA0036 Jaroslav Macek, Červený Kostelec 10 116
NA0057 Jaroslav Valchař, Police n. Met. 10 116
NA0013 Jan Šolc, Machov 7 116

EVROPSKÁ LIGA (13. – 24. místo)
NA0072 Václav Mráz, Velké Poříčí 19 113
NA0068 Roman Teichmann, Zlíčko 13 113
NA0001 Vladimír Čejp, Náchod 10 113
NA0011 Vítězslav Šolc, Machov 7 113
NA0062 Jana Klicperová, Otovice 7 112
NA0009 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 7 111
NA0025 Pippo Dukla, Náchod 13 110
NA0044 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 13 110
NA0074 Josef Kadeřábek, Jaroměř 10 110
NA0075 Věra Kadeřábková, Jaroměř 10 110
NA0032 Milan Řehák, Malý Libotov 10 110
NA0031 Jiří Bohanský, Meziměstí 1 110

HET LIGA (25. – 40. místo)
NA0069 Radek Sedláček, Žďárky 16 107
NA0066 Radek Svatoš, Zlíčko 16 107
NA0064 Lukáš Svatoš, Zlíčko 13 107
NA0043 Jiří Soukup, Česká Skalice 10 107
NA0070 Vojta Scholz, Machov 4 105
NA0024 Petra Valentová, Náchod 13 104
NA0006 Milan Rydlo, N. Město n. Met. 10 104
NA0054 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 10 104
NA0065 Jana Svatošová, Zlíčko 10 104
NA0005 Vladislav Váchal, Náchod 7 104
NA0003 Oldřich Schejbal, Náchod 4 104
NA0004 Viktor Schejbal, Mnichovice 4 104
NA0015 Jaroslav Kuchař, Náchod 13 102
NA0028 Aneta Rýdlová, Náchod 7 101
NA0029 Lenka Rýdlová, Náchod 7 101
NA0060 Tomáš Klicpera, Otovice 4 101

FORTUNA NÁRODNÍ LIGA (41. – 55. místo)
NA0034 Václav Stránský, Náchod 10 100
NA0040 Silvester Polomský, Česká Skalice 10 98
NA0035 Jiří Prokeš, Náchod 7 98
NA0071 Michal Středa, Machov 16 95
NA0063 Jakub Svatoš, Zlíčko 7 95
NA0037 Jaroslav Mathová, Olešnice 4 95
NA0039 Václav Skořepa, Česká Skalice 4 95
NA0020 Lukáš Runštuk, Velká Jesenice 1 95
NA0053 Petr Kylar, Stárkov -1 93
NA0067 Jiří Zima, Zlíčko 10 92
NA0061 Oto Klicpera, Otovice 7 91
NA0082 Jaroslav Čížek, Dubenec 16 90
NA0055 Jiří Krista, Hronov 4 89
NA0014 Monika Procházková, Náchod 7 86
NA0076 Monika Prokešová, Náchod 4 86

FORTUNA DIVIZE (56. – 70. místo)
NA0002 Gisela Hlavatá, Náchod 13 83
NA0018 Petr Drašnar, Václavice 7 83
NA0045 Martin Černý, N. Město n. Met. 2 83
NA0021 Jan Runštuk, Velká Jesenice 1 83
NA0077 Luboš Pfeiffer st., Červený Kostelec 7 82
NA0049 Radek Ducháč, N. Město n. Met. 0 81
NA0081 Tomáš Prokeš, Náchod 10 80
NA0078 Matěj Skořepa, Česká Skalice 4 80
NA0079 Zdeněk Skořepa, Česká Skalice 4 80
NA0058 Jiří Švorčík, Police n. Met. 13 79
NA0038 Josef Matha, Olešnice 7 79
NA0048 Martin Ducháč, N. Město n. Met. 0 78
NA0047 Milan Ducháč, N. Město n. Met. 0 75
NA0019 Petr Drašnar, Náchod 7 74
NA0023 Sabina Hlavatá, Meziměstí 4 74

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (71. – 82. místo)
NA0007 Miroslav Hurdálek, Náchod 10 71
NA0056 Marie Valchařová, Police n. Met. 4 71
NA0030 Zdeňka Špačková, Náchod 1 71
NA0052 Milan Bitnar, Hronov 10 65
NA0017 Jaroslav Hylena, Václavice -1 62
NA0042 Martin Štěpánek, N. Město n. Met. 13 53
NA0016 Josef Kotyška, Nový Hrádek 0 49
NA0080 Jakub Labanc, Náchod 0 20
NA0041 Břetislav Lesk, Česká Skalice 0 9
NA0051 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 0 6
NA0046 Bohumil Voříšek, Provodov-Šonov 0 6
NA0050 Jitka Hylenová, Provodov-Šonov 0 3

POŘADÍ DRUŽSTEV
SK Pamir 27 351
Šrůtkova lípa Machov 21 348
FC Zlíčko 39 312
Machouský trempové 36 307
Červenobílá síla 30 306
OLIVĚTÍN 21 306
Dukla 47 27 270
SK ČESKÁ SKALICE 12 255
Velké Poříčí 29 238

Výsledky zápasů 10. kola TIP ligy Náchodska
  1.  Vysoká n. Lab. – Jaroměř 2:4⋌2
  2.  Č. Kostelec – N. Bydžov 3:2⋌1
  3.  Broumov – Náchod B 2:0⋌1
  4.  Nový HK – Police n. Met. 4:2⋌1
  5.  Dolany – Č. Kostelec B 3:1⋌1
  6.  Stárkov – Mezilesí 2:0⋌1
  7.  Teplice n. M. – Velichovky 6:2⋌1
  8.  Velké Poříčí B – Hronov 1:3⋌2
  9.  Otovice – Božanov 0:1⋌2
10. Rasošky – Meziměstí B 4:2⋌1
Supertrefa: 44 branek