Slavnostní zahájení se chystá v 15 hodin v městské knihovně, ale už o patnáct minut dříve vyjde průvod od Itálie na Masarykovo náměstí přes zastávky v knihovně a spolkovém domě. Sraz je na začátku Kamenice u Itálie. V knihovně pak vystoupí pěvecký sbor Jiráskova gymnázia Náchod a můžete zde zavítat na vernisáž fotografické výstavy. Venkovní pódium na Masarykově náměstí přivítá v 16.30 kapelu Pap´n´Dekl a o hodinu později si nenechte ujít koncert Swing Sextetu Náchod s Petrem Kroutilem v parku osobností vedle restaurace U města Prahy. Pokud by nepřálo počasí, koncert se bude konat v restauraci Hotelu U Beránka.

Spolkový dům v Náchodě.
V centru Náchoda vyrostl spolkový dům. Přijďte si ho prohlédnout

Čtyřdenní bohatý program s uměleckými workshopy, koncerty, výstavami nezapomíná i na nejmenší. Na den věnovaný dětem, Dětská Prima sezóna, se můžete těšit v pátek 3. května.

V rámci celostátního festivalu studentské umělecké tvořivosti se uskuteční soutěže v oblasti literární (poezie, próza), fotografické, výtvarné, divadelní a filmové.

Na celý program festivalu je může zavítat i široká veřejnost. Vstup na jednotlivé akce je zdarma, pokud není uvedeno jinak.

Podrobné informace o programu naleznete ZDE.