olo.
Broumov – Kostelec nad Orlicí (ST, 17.00). Po klopýtnutí v České Skalici budou chtít doma Broumovští své zaváhání určitě odčinit. Jejich soupeř z Kostelce nad Orlicí je po dvou odehraných kolech předposlední s jedním bodem.


Červený Kostelec – Přepychy (ST, 17.00). Červenokostelečtí o víkendu parádně zvládli utkání s Kostelcem nad Orlicí a na své konto si tak připsali premiérové tři body. Jejich dnešní soupeř z Přepych se trápí na chvostu tabulky. Trenér Červeného Kostelce Jan Jebavý po nedělním utkání poukázal na důležitý fakt, kdy jeho svěřenci zbytečně ve druhé půli polevili, což by se jim mohlo v dalších zápasech vymstít.


Česká Skalice – Lhota pod Libčany (ST, 17.00). Svěřenci trenéra Romana Čápa mají za sebou úspěšný vstup do nového ročníku, když ve dvou odehraných kolech nasbírali jako jediní plný počet bodů a jsou v čele průběžného pořadí krajského přeboru. Jejich soupeř ze Lhoty pod Libčany zatím v novém ročníku krajského přeboru posbíral dvě remízy a dělí se o průběžné deváté místo.


Náchod–Deštné B – Černilov (ST, 17.00). Velice příjemný vstup do soutěže zažívá i náchodsko – deštenská rezerva, které za výhru a remízu patří průběžná čtvrtá příčka. Soupeř z Černilova však do Náchoda jede pro body, a tak mladíci pod vedením trenéra Milana Vítka nečeká jednoduchý duel. „V poslední době výborně chytá brankář Petr Strazzer, který nás i tentokrát několikrát podržel,“ chválil po víkendovém kole svého gólmana trenér Vítek. I na výkonu gólmana Strazzera bude dnes v souboji s Černilovem hodně záležet.


Trutnov B – Jaroměř (ST, 17.00). V Trutnově bude dnes k vidění duel dvou týmů, které se dělí o průběžnou osmou příčku. Obě mužstva ve víkendových kolech shodně vyhráli, Jaroměř v Lázních Bělohrad (3:1) a Trutnov B doma zdolal Rudník (4:2).


Police nad Metují – Miletín (ST, 17.00). Po loňských záchranářských starostech má teď polický trenér Václav Vít opačné „starosti“. Jeho svěřenci po dvou odehraných kolech vévodí soutěži s plným bodovým ziskem, i když o víkendu se domácí hodně zapotili při zdolávání libčanské obrany. „Soupeř se v první půli zabarikádoval na vlastní polovině a my jsme nenašli na jeho defenzivu recept. Ve druhé půli jsme trochu pozměnili taktiku a konečně přišly i góly,“ popisoval nedělní dobývání libčanské obrany polický kormidelník Václav Vít. S Jakou taktikou vyrukuje na Polici aktuálně desátý tým soutěže z Miletína, bude jasno už dnes odpoledne.


Ohnišov – Hronov (ST, 17.00). Hronovští o víkendu příliš nenadchli v derby se Stárkovem, dnes si mohou spravit chuť s týmem, který se nachází na poslední příčce tabulky.


Stárkov – Babí (ST, 17.00). Ve Stárkově se podruhé během čtyř dnů půjde na derby. Po nedělním duelu domácích s Hronovem dnes přicestují fotbalisté Babí. Zatímco Stárkov o víkendu bral bod za bezbrankovou remízu, Babí si po svých neproměněných šancí odvezlo porážku 1:5. „První půle byla vyrovnaná, ve druhé už byl soupeř lepší a vyhrál zaslouženě,“ přiznal sportovně nedělní prohru Babí v Černíkovicích člen výboru SK Babí Václav Stránský.


Opočno – Nové Město n. Met. (ST, 17.00). Krušný úvod zažívají fotbalisté Nového Města nad Metují. Před sezonou tým s nejvyššími ambicemi se po dvou kolech pohybude bez zisku jediného bodu na dvanácté příčce. „Nálada není dobrá, spadli jsme až na dno a je potřeba se rychle odrazit nahoru,“ burcuje novoměstský trenér Jiří Klemenc. Jeho svěřencům se dnes postaví osmý tým tabulky, který o víkendu zdolal Ohnišov 4:0.