Česká fotbalová liga: Třetiligoví hráči Náchoda se představí užv sobotu 9. květnav 10.15 v Českém Dubu, kde hrají s „domácí“ jabloneckou rezervou.

Krajský přebor:Vsobotujsou na programu pouze dvě utkání a v jednom z nich se představí náchodsko-deštenská rezerva. Ta bude o další záchranářské body hrát v Doudlebách nad Orlicí. V zítřejším programu se představí zbývající pětice zdejších týmů. Prestižní derby bude k vidění v Červeném Kostelci, kam zavítá Česká Skalice. Doma hraje i Broumov, jehož soupeřem bude Nový HK. Magnetem pro polické diváky bude jistě sobotní utkání s týmem Přepych. Nejde ani tak o soupeře, jako spíše o to, že v polickém dresu vyběhne na trávník bývalý reprezentant Ivo UlichVýhodu domácího prostředí naopak nebudou mít hráči Jaroměře, kteří cestují do Černilova. Všechna utkání začínají v 17 hodin.

I. B třída: Dosobotního programu nejnižší krajské soutěž se doma zapojí mužstvo Hronova, které hostí Dohalice. Naopak na hřiště soupeře cestují hráči Teplic nad Metují, kteří hrají na půdě vedoucích Třebechovic. V neděli se tradičně chodí na Babí a bude tomu tak i tentokrát. Domácí vnedělním podvečeru poměří síly s Malšovicemi. Všechna utkání začínají v 17 hodin.

Okresní přebor: Čtyři ze šesti utkání okresního přeboru se hrají v sobotu. V Hejtmánkovicích se představí červenokostelecká rezerva, která si v minulém kole pochutnala na Machovu. Právě Machovští mohou odčinit svůj debakl 1:7 v dnešním zápase s Martínkovicemi. Zajímavé utkání bude určitě k vidění i v Meziměstí, kde nevyzpytatelný domácí tým přivítá druhý Stárkov. Poslednísobotní zápas se odehraje na hřišti ve Velkém Poříčí, kde domácí hostí rezervu Police nad Metují.V nedělije pak na programu derby Nové Město nad Metují – Provodov a Velká Jesenice – Božanov. Všechna utkání začínají v 17 hodin.

Okresní soutěž: V nejnižší třídě jsouv sobotuna programu zápasy Velká Ves – Ruprechtice (15.00) a Heřmánkovice – Otovice (16.00).V neděliv 17 hodin se bude hrát ve Velkém Poříčí, kde domácí béčko přivítá rezervu Teplic nad Metují. Na umělé trávě v Novém Městě nad Metují pak bude už od 10 hodin k vidění duel domácího týmu s posledním Zábrodím.