Zvítězit však mohli jen tři a porota sestavená z osobností uměleckého a veřejného života se rozhodla takto:

Titul Muž roku 2023 - Mister Global Czech Republic získal František Knobloch číslo 12

Titul 2. Muž roku 2023 – Mister International Czech Republic si zasloužil Alexandros Panayi číslo 3

Titul 3. Muž roku 2023 – Man of the World obsadil Rostislav Procházka číslo 7

Ceny prezidenta soutěže Davida Novotného získali:

Mister Grand International – Matteo Lucano číslo 2

Man of the Year – Stefanos Panayi číslo 9

Mister Fiendship – Jan Černohorský číslo 1

Mister Tourism – Lukáš Kupkovič číslo 4

Men Super Model World – Jan Koželuh číslo 5

Divácký titul Borec Trenýrkárny si z internetového hlasování této české značky odnesl Rostislav Procházka číslo 7

Mezi osobnostmi, které dělaly patrony jednotlivým finalistům, se objevily známé tváře z uměleckého a společenského světa, a to například Kateřina Macháčková, Lukáš Randák, Michaela Dolinová, Olga Rumlová, Jana Fabiánová, Bára Mottlová, Hanka Kynychová, Jitka Sedláčková, Jitka Kocurová, Tereza Fajksová, Saskia Burešová, Veronika Žilková a další.

Zaplněnému divadlu Dr. Josefa Čížka v Náchodě zazpívali Natálie Grossová, Leona Machálková, Petr Kotvald, Dáša Zázvůrková, Michaela Pecháčková, Heidi Janků, Josef Vágner, Šárka Vaňková, Jan Bendig, Jitka Zelenková, Marian Vojtko a italský zpěvák Gabriel Grillotti.

Moderace slavnostního večera se zhostili Lenka Špillarová a Karel Voříšek.

Vítěz Muže roku 2023 František Knobloch si také převzal symbolický klíč od hlavní ceny vozu Toyoty Proace City Verso, který zapůjčil Autostyl Trutnov, zájezd, šek na pojištění a další ceny. Muži roku představili a obdrželi spodní prádlo, společenské obleky a casual oblečení doplněné brýlemi. Vítězové také obdrželi mnoho dalších větších či menších cen od různých společností a firem. 

Záštitu na letošním ročníkem Muže roku převzal senátor a hejtman Královéhradeckého kraje brig. gen. Martin Červíček, starosta města Náchod Jan Birke a Radek Jakubský, viceprezident Hospodářské komory České republiky.

Prezident soutěže David Novotný byl spokojený. „Finálový večer proběhl podle mých představ. Myslím, že se diváci bavili a porota zvolila ty správné Muže roku. Jsem rád, že jsme sbírkou opět podpořili Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují a Nadační fond Šťastná hvězda,“ uvedl David Novotný a poděkoval všem sponzorům, realizačnímu týmu a pozval všechny přítomné na příští, už 25. ročník Muže roku.