VPS NOVABRIK Polička – SK Goll Běloves 3:3 (2:1). Toto utkání bylo ze strany Běloveských až na závěr vydařené. Přestože Běloves prohrávala v prvním poločase už 0:2, v posledních vteřinách úvodního dějství se trefil Belák a snížil na jednobrankové manko.
Ve druhém poločase srovnali Běloveští krok díky trefě Eimera a když pak v 10. min. Chmelík překvapil brankáře Poličky, bylo z toho dokonce vedení 3:2. „V tu ránu vypukly emoce na obou lavičkách, k čemuž pomohli také svým hanebným výkonem páni rozhodčí,“ nebral si servítky běloveský trenér Václav Přibyl. „Za zmínku stojí jejich rozdílné posuzování faulů,“ dodal trenér. I vinou toho si Běloveští připsali na své konto pátý faul, což automaticky znamená pokutový kop. Ten však brankář Čejchan chytil, jenže pak přišel opět nešťastný závěr, když dvě minuty před koncem utkání Polička vyrovnala na konečných 3:3.

VOKNO Kroměříž – SK Goll Běloves 6:1 (2:0). Druhé utkání nelze nazvat jinak než propadákem. První poločas Běloveští prohráli 0:2, i tak ale trenér věřil, že jeho tým je schopen tento nepříznivý výsledek otočit. V přemíře snahy se však futsalisté Bělovsi dopouštěli fatálních chyb, které Kroměříž nekompromisně trestala. Během šesti minut tak bylo utkání za stavu 5:0 rozhodnuto. Jediný úspěch Běloveských vstřelil Belák, který však je snížil na 1:5. Závěr ale opět patřil soupeři, který Běloveských přidal na cestu ještě jednu branku – 6:1.

Václav Přibyl, trenér SK Goll Běloves: „V prvním utkání podali všichni hráči velmi kvalitní výkon, škoda nepovedeného závěru, ve kterém jsme zbytečně ztratili tři body. V utkání s Kroměříží nám soupeř vrátil výsledek z prvního vzájemného utkání. To však neomlouvá hráče za jejich zoufalý výkon, který předvedli. Měli by se zamyslet sami nad sebou a pokud by chtěli obhajovat současnou pozici v tabulce, musejí v každém případě zlepšit své výkony.“

Další turnaj Celostátní futsalové ligy čeká hráče SK Goll Běloves už tuto sobotu. V Jilemnické hale poměří síly s druhou Stonavou a předposledními Darkovicemi. (vp)