V prostoru parku byla rozmístěna řada her a soutěží se sladkou odměnou na závěr. Centrem celého dění bylo letní pódium, kde se uskutečnil bohatý zábavný program. Zaujal děti i dospělé.

Celý zábavný blok plný písniček, her a tance byl v režii dětí z herecké školičky TV Stars. Vidět dětskou skupinu TV Stars a jejich perfektní vystoupení, které je na jejich věk už na profesionální úrovni, byl nevšední zážitek.

Program byl plný skvělého humoru, známých písniček, tanečních čísel, úžasných her a soutěží, provázených slovem zkušených dětských moderátorů a bavičů. Šest temperamentních dívek nenechalo nikoho z dětí ani dospělých po celou dobu odpočinout. Co je přivedlo k tomu, aby se přihlásily na dvoutýdenní tábor dětské herecké školičky, jsme se zeptali po jejich vystoupení.

Temperamentní dívky bavily diváky

Na herecké školičce je letos poprvé, ale s TV Stars vystupuje už déle dvanáctiletá Carolina Garcia z Prahy. „Mám velice ráda hudbu, divadlo a tanec. Od šesti let se věnuji sólovému zpěvu, hře na housle, dramatickému oboru a výrazovému tanci na ZUŠ. Závodně tancuji hip hop. S dramatickým kroužkem občas na veřejnosti vystupujeme a už jsem také točila jednu reklamu pro televizi. Ráda by se v budoucnu stala moderátorkou nebo herečkou," svěřila se výrazná Carolina, která ještě prozradila, že její otec pochází z Kuby a po něm zřejmě zdědila svůj temperament.

Nejstarší a nejzkušenější z celé skupiny byla patnáctiletá Pražanda Milada Strnadová. Ta je na herecké školičce už podruhé a plánuje, že se přihlásí i v příštím roce. „Na školičku mě přihlásila mamka, říkala že když mně baví herectví a zpívání, tak ať zkusím někde vyniknout a že ze mě třeba něco bude. Už jsem si zahrála v seriálu Gympl s (r)učením omezením, a ještě v komedii, která teprve přijde do kin a jmenuje se Maturita. Jednou bych se chtěla věnovat zpěvu a herectví profesionálně," uvedla usměvavá Milada.

Nejmladší dívkou byla devítiletá Adéla Frejová z Kladna, která si hereckou školičku našla na internetu. Letos se zúčastnila poprvé a naučila se hodně nových věcí. „Baví mně zpěv, herectví, moderování a fotomodeling. Věnuji se také orientálním tancům v taneční škole Sirrael Kladno. Mým snem je stát se profesionální herečkou," vyjmenovala své zájmy Adéla.

Výčet svých zájmů ještě doplnila desetiletá Michaela Mervartová z Liberce. „Já jsem ve školičce letos podruhé. Vloni mně to nadchlo a proto jsem se letos přihlásila znovu. Příští rok bych chtěla do školičky zase. Od čtyř let se věnuji zpěvu v libereckém sboru Severáček a sólovému zpěvu v ZUŠ. Chtěla bych být zpěvačka i herečka a tak nejblíže tomu je asi účinkování v muzikálech," dodala Michaela.

Skupinu dívek měl na starost Petr Kubálek, který kromě hlídání všetečných dívek má na starost režii, dramaturgii, zvuk, světla a vše co je potřebné.

„Na školičku jsou velmi přísná pravidla pro výběr a tak k tomu všichni také přistupují. S dětmi je ale výborná spolupráce a je na nich vidět, že jsi jdou za svým snem," pochválil dívky Kubálek.