Markéta Hanušová, Heřmánkovice: Mistrovství určitě sledovat budu, protože fotbal mám ráda a myslím si, že letos mají naši velkou šanci uspět. Vidím to na třetí místo. A fandit našemu týmu budu určitě.

Kateřina Ostradecká, Meziměstí: Fandit nebudu. Fotbalové přenosy a vlastně ani žádné jiné sportovní zápasy nesleduju, raději sednu na kolo a jedu se projet!

Eva Mücková, starostka Meziměstí:  Ano, vždycky fandím samozřejmě našim, přeji jim co možná nejlepší výsledek. Titul by se šiknul, ale bude to asi hodně těžké a až tak velký optimista zase nejsem. Přenosy sledovat nebudu, nemám na to především čas a ani nervy.

Lenka Hubková, dokumentátorka, Muzeum Boženy Němcové v České Skalici: Ano, fandíme našim a určitě budeme ME sledovat, manžel je fotbalový fanoušek. A jak bude fotbalové zápasy a výkony „nároďáku" prožívat její šéf: Milan Horký, ředitel Muzea Boženy Němcové v České Skalici: Mám pocit, že vždy když sleduji zápasy našeho týmu, tak prohraje. Podívám se tedy hlavně na zápasy Anglie, pokud je nebude komentovat Jaromír Bosák.

Richard Švanda, správce Pevnosti Dobrošov: Všechna sportovní utkání, kterých se účastní naše reprezentace, jsou pro mě velmi zajímavá, leč aféry posledních let, týkající se našeho fotbalu, mi tento druh sportu spíše otrávily. Ale na ME se rád podívám.

Pavel Sokolář, specialista úseku ICT z Oblastní nemocnice Náchod: Fotbalu moc nefandím, tudíž na ME určitě nebudu sledovat každý zápas. Mým favoritem je Německo.

Tomáš Magnusek, herec, režisér a podnikatel: Nároďáku fandím, ale ME sledovat nebudu, protože nejsem schopen uhlídat všechny zápasy a najít čas v tu danou chvíli si sednout před televizi. Ale držím palce.

Petr Hable, starosta Nového Města nad Metují: Ano, fandím, ME budu sledovat, ale ne všechny přenosy. Podívám se hlavně naše zápasy.