Na kondolenční listině se tak během čtvrtka objevily desítky podpisů. Další mohou přibývat v provozní době městského úřadu, tj. v pondělí a ve středu (8 -17 hodin), v úterý a ve čtvrtek (8 - 14) a v pátek (8 - 13.30 hod.).

I v Hradci Králové mohou lidé od čtvrteční deváté hodiny uctít památku Mistra. V sídle Českého rozhlasu v Havlíčkově ulici je umístěna kondolenční kniha, kterou pak s podpisy a vzkazy obdrží Gottovi pozůstalí. 

V Náchodě na radnici i v budově Českého rozhlasu Hradec Králové se mohou lidé podpisem rozloučit se zesnulým Karlem Gottem.Zdroj: Deník/ Jiří Řezník

„Karel Gott byl velkou osobností a výjimečným umělcem. Proto jsme se rozhodli umožnit občanům města Hradec Králové rozloučit se a vyjádřit svou soustrast jeho rodině," říká ředitel regionálního studia Českého rozhlasu Hradec Králové Jiří Kánský.

Kondolenční kniha pro vyjádření soustrasti je v budově Českého rozhlasu k dispozici v přízemí na recepci každý den do 19 hodin až do dne pohřbu. Potom bude předána členům rodiny Karla Gotta.

Snímek s Mistrem mají i Milena Vrábelová a Markéta Halušková.
Milé setkání: Při čekání na dcerku se Karel Gott rozpovídal o Vánocích

Jiří Řezník