Příběh o lásce, zradě a odpuštění nás přivede do prostředí jedné střední školy, kde spolu soupeří dvě třídy. Příběh, který ztvární mladí divadelníci, budou doprovázet nejznámější muzikálové melodie v podání sólistů, hudebních souborů, zpěváků a tanečnic ZUŠ Náchod. To vše dokreslí zpracování scény výtvarníky ze ZUŠ.

Náchodský týden chystá

Mami, tati, 12. června vyjdou snímky dětí z MŠ Alšova v Náchodě.

Léto je konečně za dveřmi, a s ním se blíží i spousta skvělých hudebních festivalů a dalších akcí. V následujícím vydání Náchodského týdne vám nabízíme tipy na nejzajímavější z nich včetně těch bezprostředně ve vašem okolí, chybět nebude ani rozhovor s pořadatelem jednoho z největších festivalů u nás v regionu. Náš týdeník najdete tradičně ve středu 12. června jako součást vydání Deníku a od čtvrtka 13. června pak samostatně na stáncích včetně TV přílohy.

Výzva pro vás…

Vážení čtenáři, v našem regionu existuje mnoho klubů, spolků a dalších občanských sdružení. Děláte i vy něco zajímavého, pořádáte oblíbené a tradiční akce, nebo chystáte nějakou novinku? Napište nám na e-mail: regina.hellova@denik.cz. Rádi zveřejníme váš tip, fotografie, informace…