Miroslav Donutil vyprávěl humorné příběhy nejen ze svého profesního a soukromého života, ale postupně zmínil nespočet vtipných historek o svých vynikajících hereckých kolezích a kolegyních, přátelích a dalších filmových a divadelních tvůrcích. Za vypravěčův talent jistě mohou i rodinné geny. Jeho rodiče byli ochotníky a dědeček byl vynikajícím a nadšeným vypravěčem. V divadle hrál již za studií, konkrétně v divadle Husa na provázku. V roce 1990 se stal členem činohry souboru pražského Národního divadla. Herec také zmínil svůj vztah k Červenému Kostelci a okolí, odkud pochází někteří jeho příbuzní.

U Penny Marketu v Polici nad Metují najel v úterý před 16. hodinou automobil do skupinky chodců, řada z nich skončila v péči záchranářů. K vážné nehodě vzlétl vrtulník.
VIDEO: Čekání na zmrzlinu se změnilo v noční můru. Auto srazilo děti i maminky

Talk show Na kus řeči byla skvělým zážitkem. Diváci si navíc mohli pořídit i knihu s názvem Miroslav Donutil 70: Ani málo, ani moc…, která vyšla v roce 2021 při příležitosti hercova životního jubilea. Miroslav Donutil ji ochotně a rád každému zájemci podepsal.