Česká společnost KADEN vůbec poprvé v historii při komentované prohlídce továrny poodhalí tajemství výroby dokonalých zmenšenin oblíbených vozů značky Tatra, Škoda a dalších. V sídle firmy na Novém Hrádku uvidíte od 9 do 17 hodin jak vznikají modely, jejichž výjimečnou kvalitu oceňují sběratelé z celého světa. Seznámíte se s prací, při které hraje roli i ten nejmenší detail. Vždyť například jen při potisku precizního modelu závodní Škody Fabia WRC musí zaměstnanec autíčko vzít do ruky až 200krát.

Na prohlídku je nutné si rezervovat předem na daný čas na emailu kaden@kaden.cz. Cena za vstup se zasvěceným komentářem je 250 Kč.

Kromě prohlídky unikátní výroby čeká na návštěvníky i bohatý program. Budou mít možnost prohlédnout si a zakoupit nejen to nejlepší z produkce firmy, ale i díly na modely. Pokud se rozhodnete vzít s sebou na výlet celou rodinu, nebudete litovat. Pokud s vámi nesdílí sběratelskou vášeň, mohou se nechat okouzlit krásou místního barokního kostela, který je dílem J.B. Santiniho nebo vystoupat na vrchol rozhledny Šibeník nad Novým Hrádkem.