Velký den má dnes před sebou novoměstský zimní stadion. S koncem prázdnin připravil TJ Spartak Nové Město nad Metují na první zářijovou sobotu velké sportovní odpoledne, při kterém chce veřejnosti představit a mimořádným zápasem zahájit sezónu na zbrusu nové ledové ploše. Při slavnostním otevřením nově zrekonstruované lední plochy, strojovny a technického zázemí stadionu nebude chybět spousta další zábavy. Stadion jsme včera navštívili při jednom z tréninků mladých hokejistů a vy si můžete ve fotogalerii prohlédnout, co se v něm všechno za první půlrok letošního roku změnilo.

Veřejnost je proto dnes od 14 hodin zvána na veřejné bruslení, od 17:00 hodin pak začne na unikátní zápas, ve kterém změří síly tým Nového Města vs. Sport Hradec Cup. V novoměstských barvách se můžete těšit jak na hráče stávajícího kádru, tak i na hráče, kteří jsou spjati s dresem Nového Města z minulosti. V barvách Sport Hradec Cup - charitativní turnaj pak na takové hráče, kterými jsou např. Josef Marha, Jarda Kudrna, Martin Hosták, Peter Frühauf, Martin Pláněk, Radovan Biegl a mnoho dalších.

Vstupné na veřejné bruslení i hokejové utkání je dobrovolné, stejně jako cena piva/lima je také dobrovolná. Veškerý výtěžek z této akce bude ve spolupráci s Sport Hradec Cup - charitativní turnaj použit na podporu hendikepovaných dětí. Vzhledem k tomu, že díky rekonstrukci bude nyní možné udržovat kvalitní ledovou plochu i v létě, bude zimní stadion využitý opravdu na maximum.