Plní si svůj sen s úžasnou pokorou
„Je to skvělý úspěch, pro Andreu navíc splněný sen… Doufám, že má víc takových!
Jako starosta Náchoda jsem samozřejmě pyšný, díky Andree bude každý vědět, kde je Náchod a jaké tady máme poklady. Andree přeji, aby si užívala každou minutu svého života tak, jako doposud.
Jak jsem měl možnost s Andreou osobně mluvit ještě před finále, plní si svůj sen s úžasným nadhledem a pokorou ke všemu, co jí úspěch přináší."
Jan Birke, starosta
Náchoda a poslanec PS PČR

Po Taťáně Kuchařové z Opočna, která před deseti lety vyhrála titul v bývalé soutěži Miss ČR, mají tak východní Čechy další královnu krásy.

Chtěla jsem dokázat, že mám odvahu

V pražském Obecním domě se v sobotu večer představilo deset finalistek. Absolvovaly vědomostní soutěž, promenádu v plavkách a předvedly společenské šaty módní návrhářky Blanky Matragi, která zasedla také v porotě.

Druhou a třetí nejkrásnější dívku určilo hlasování diváků, kteří za první vicemiss zvolili Natálii Kotkovou a za druhou vicemiss Kristýnu Kubíčkovou.

Andrea Bezděková na pomyslném trůnu vystřídala loňskou vítězku Nikol Švantnerovou. Studentka Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy se do soutěže přihlásila sama, ale přiznala, že velký podíl na tom mají její přátelé, kteří ji motivovali.

„Tak jsem si řekla, proč to nezkusit. Chtěla jsem dokázat také sama sobě, že mám trochu odvahy a kuráže," řekla Deníku s úsměvem Andrea.

Přihlášku podala na poslední chvíli den před castingem. Bylo to prý buď a nebo. Úspěch se dostavil a postoupila následně i do semifinále mezi padesátku nejkrásnějších dívek. Tam se probojovala až do první desítky, a zajistila si tak postup do velkého finále.

Bojovat férově a užít si večer

S ostatními dívkami se na finále připravovala v Thajsku. „Hrozně jsme si to s holkami užívaly. Nazvali nás tam pionýrským táborem. Byly to neskutečné zážitky. Hodně jsme trénovaly a zdokonalovaly se v tom, co bude potřebné na finále," prozradila ještě před finále.

Do sobotní soutěže šla s tím, že chce bojovat férově a také si večer pořádně užít. „Ono to ale člověka za celou cestu tak pohltí, že nakonec vyhrát chce i když ze začátku tvrdí, že ne," připustila.

Dívka, která na sebe prozradila, že má ráda zimní sporty, tenis a že se věnuje také tanci, by chtěla dostudovat a pak ve sportovním oboru pokračovat. Líbilo by se jí prý dělat manažerku sportovního klubu.

„To jsou ale předběžné velké cíle. Sport mě baví, a jak se říká, dobíjí mně baterky," svěřila se Andrea Bezděková.

Nyní se bude připravovat na soutěž Miss Universe. Budoucnost ukáže, zda po úspěchu Taťány Kuchařové, která se stala Miss World, stejně oslní svět i další Východočeška.