Pohřešovaná odešla dne 14.října v 07:30 ráno z domova do zaměstnání. Tam však nedorazila a její matce přišel domů do schránky dopis na rozloučenou a dopis na rozloučenou poslala i do zaměstnání. Matce v dopise poslala svůj OP, platební kartu a kartu do knihovny. Poslední zprávu SMS od ní matka obdržela téhož dne v 16:30 hodin. Od té doby je její mobilní telefon nedostupný.

Poslední výskyt pohřešované byl zaznamenán v okolí Teplic nad Metují. Do současné doby se domů nevrátila ani o sobě nepodala další žádnou zprávu. Policie žádá všechny občany, zejména z oblasti Teplic nad Metují a prostoru Teplicko-Adršpašských skal, aby veškeré informace k pohřešované sdělili Oddělení obecné kriminality Územního odboru Policie České republiky v Hradci Králové na tel.: 974 526 455, 974 526 336, na linku 158, nebo kterémukoliv oddělení Policie ČR.

Pohřešované ženě je 49 let, je střední postavy, má hnědé rovné vlasy a šedé oči.  V době odchodu z domova byla oblečena do černých kalhot z umělého vlákna a zeleného trička. Na nohou měl béžové sandále a s sebou si nesla větší kabelu z kůže hnědo-béžové barvy a deštník.