KRČÍN – STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 25:20 (14:11)
V první minutě se hostující hráčky ujaly vedení, na což domácí hned dokázaly zareagovat. A v podobném duchu se odvíjel i zbytek prvního poločasu. V posledních deseti minutách se domácím hráčkám přeci jen podařilo odskočit, a proto první půli Krčín vyhrál 14:11.

Do druhé části nevstoupil Krčín nejlépe a Stará Ves v 6. minutě snížila na 15:14. Vzápětí se však Krčín opět probudil a začal znovu skóre navyšovat. V 18. minutě domácí vedly 21:16 a tento náskok si už držely až do konce zápasu.

Sestava a branky Krčína: Kupková, Fišerová – Macková, Pavlíková, Horáková, Štefková – Kotlářová (10), Tučková (8), Chmelíková (7), Hamanová, Konvalinová.

Další výsledky: Žatec – Přeštice 14:27, Podlázky – Příchovice 13:19, Dobruška – Stará Ves n. O. 20:9, Žatec – Příchovice 9:20, Podlázky – Přeštice 23:27, Tymákov – Plzeň Újezd 23:7. (vz, mr)