Za aktuálním horkem hrozícím teplotami nad 30 stupňů stojí anticyklóna Kerberos, kterou meteorologové pojmenovali podle vícehlavého psa z řecké mytologie. Kerberos je sice přízrak z bájí, ale některým reálným živým psům už nestačí odvést z těla přebytečné teplo vyplazeným jazykem a osvěžit se vodou z misky, ale chtějí ochutnat i to, co pijí jejich dvounožci.

Wake-Surf Rozkoš nabízí nejen sportovní vyžití, ale i pohodovou atmosféru. Můžete se zde cítit skoro jako u moře. Alespoň u toho východočeského.
U Rozkoše jako u moře? Písek, wakesurf, vodní sporty, skútry i paddleboardy

K létu a prázdninám patří i pivo, a přestože náš národní nápoj pro psi vhodný rozhodně není, protože jejich tělo se s odbouráváním alkoholu vypořádává daleko hůře, tak někteří rádi strkají svůj čumák do půllitru s pěnou a zlatavým mokem - tak jako broumovský Chico (na snímku).

K létu a prázdninám patří i pivo, a přestože náš národní nápoj pro psi vhodný rozhodně není, tak někteří rádi strkají svůj čumák do půllitru s pěnou a zlatavým mokem. Foto: Deník/ Jiří ŘezníkK létu a prázdninám patří i pivo, a přestože náš národní nápoj pro psi vhodný rozhodně není, tak někteří rádi strkají svůj čumák do půllitru s pěnou a zlatavým mokem. Foto: Deník/ Jiří ŘezníkZdroj: Deník/Jiří Špreňar

Mělo by podle vás být pro psy pivo absolutní tabu nebo tomu svému ho občas v horkém dni dopřejete? Jak pomáháte překonat horké dny vašemu psovi, kočce, papouškovi či jiným doma chovaným zvířatům? Pište do komentářů a sdílejte své fotografie na FB Náchodský deník.