VYBRAT REGION
Zavřít mapu

ŘÁDKY DŮVĚRY: Mladí manželé hledají pro svého pětiletého syna dědečka a babičku. Bude jim přát štěstí?

Východní Čechy - Každý týden zveřejňujeme příběhy čtenářů, kteří se chtějí podělit o radost i smutek.

12.9.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Karel Rozehnal

Potřebujete se „vypsat“ z těžké životní situace? Toužíte nalézt nové přátele? Zkuste svěřit svůj životní příběh Deníku a jeho čtenářům.

Hledáme pro syna prarodiče

Vážená redakce,
dovolte mi, abychom se připojili do vašich Řádek důvěry, za které děkujeme. Jsme rádi, že jste je opět obnovili.
I my hledáme pro našeho pětiletého syna dědečka a babičku. Jelikož víme, že jsou lidé, kteří nemají vlastní děti ani vnoučata, a tak by si rádi prostřednictvím redakce našli třeba vnuka, doufáme, že uspějeme. Jenom o sobě zatím nevíme. Věřím, že dobří lidé ještě existují a je jich někde dost, tak snad budeme mít my všichni dohromady štěstí. Těšíme se na upřímné a čestné odpovědi. Manželé z Vysočiny

Ještě stojí za to žít, ne jenom vnitřně přežívat

Rád bych tímto způsobem oslovil ženu, která by mě chtěla poznat.
Jsem čtyři roky rozvedený. Tuto životní situaci jsem si nepřál, ale postupem času jsem se s tím smířil. Mám dva syny. Je mi 55 let, jsem štíhlé postavy. Bydlím u Přelouče ve svém rodinném domku. Po práci se rád věnuji kutilství. Rád jezdím na výlety autem i na kole a tuto aktivitu bych chtěl obnovit ve dvou. Mám rád tanec a partnerskou komunikaci ve volném čase. Zjistil jsem, že svůj život bych znovu rád začal sdílet se ženou, která hledá partnerskou spolupráci a citové naplnění ve věku, kdy ještě stojí za to žít, ne jenom přežívat. Čas určitě k vzájemnému poznávání napoví více. Miloš, Přeloučsko

Hledám přítelkyni, nabízím domov

Předem děkuji Řádkům důvěry. Jsem starší důchodkyně. Manžel mi zemřel a já zůstala sama v domku. Je mi smutno a ráda bych nabídla bydlení starší paní v zařízeném bytě v domku, která by se mnou pod jednou střechou žila. Bydlení by měla zdarma. Nabízím přátelství a dobrou pohodu. Marie z Orlickoústecka

Dcera by si zasloužila ještě druhou šanci

Vážená redakce,
píši za dceru, protože vím, že sama by nikdy nenapsala. Dceři je 33 let, byla vdaná, měla hezké manželství, když do jejího mladého manželství vstoupila jiná, starší, rozvedená žena a odloudila jí manžela.
Dcera byla velice zklamaná, přišlo to jako blesk z čistého nebe. Její srdce bylo velice zraněné a proplakala mnoho nocí. A my rodiče s ní. Měla nedokončené bydlení, které si budovala se svým manželem. Byly to velice těžké chvíle pro ni a pro nás. Snažili jsme se jí být oporou. Začala dálkově studovat vysokou školu a budovat si byt sama.
Všechno v životě nakonec přebolí a teď vím, že by si už zasloužila hodného, inteligentního muže s vyřešenou minulostí pro hezký trvalý vztah a pro založení rodiny. Dcera bydlí ve větším městě východočeského kraje. Maminka z Pardubic

Zdravotní problémy chci řešit ve dvou

Vyrůstal jsem s rodiči, byli jsme čtyři. Matka, otec a dva bratři. Když můj otec onemocněl, bylo mi 5 let. Musela se o nás starat maminka. Tatínkovi bylo 40 let a bráchovi 9 let. Otec nemohl moc chodit, snad jen špatně s holí. Když mi bylo 15 let, tak ulehl na postel a bratr rukoval na vojnu. Zůstal jsem na vše jen s maminkou. Otec zemřel v 56 letech. Dokud však žil, musel jsem ho ošetřovat a pomáhat s ním mamince. Když si na to vzpomenu, musím brečet. Proto hledám ženu, která mi to vynahradí, doma jsem již 20 let sám. Rád bych poznal hodnou ženu. Je mi 64 let, měřím 166 cm. Nechci žít sám, ale ve dvou, může to být pro mě kamarádka, přítelkyně…. se kterou již nebudu sám.

Jiří, Náchodsko

CHCETE NAPSAT DO ŘÁDKŮ DŮVĚRY
Do Řádků důvěry můžete napsat vlastní příběh, v němž se podělíte o své starosti, samotu, ale i radosti a úspěchy. Možná právě touto cestou získáte nová přátelství. Své příspěvky s kontakty na vás (adresou a telefonním číslem) i odpovědi na zveřejněné příběhy posílejte na adresu: Hradecký deník, Řádky důvěry, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové, případně na e–mail milena.holmanova@denik.cz.

Neuveřejňujeme anonymní příspěvky. V případě odpovědi uveďte vzadu na obálce, komu odpovídáte a datum otištěného příspěvku. Dopisy adresátům doručíme.

12.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Jiří Štefek.

Volební účast v kraji převýšila celostátní průměr. Na 12. mandát to nestačilo

V Náchodě volili Pavel Bělobrádek, Jan Birke i Soňa Marková

Jan Birke: „Musíme zachránit značku ČSSD"

Martin Jiránek: „Je vidět, že se lidem současný styl politiky přestal líbit"

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Lídr Pirátů v královéhradeckém kraji Martin Jiránek (39) není v politice nováčkem. Působí jako trutnovský zastupitel i jako zastupitel Královéhradeckého kraje. Nově však zasedne také ve sněmovně, kam se s Piráty probojoval v právě skončených volbách.

Před volbami dali přednost rodině a vstoupili do svazku manželského

Janovičky u Broumova - Vhodit volební lístek do volební urny je úkon, který se neděje každý den.

AKTUALIZUJEME

Volební místnosti se zavřely. ANO jasně drtí své soupeře

Královéhradecký kraj - V pátek a v sobotu mají lidé možnost jasně se vyjádřit k budoucnosti Česka. Od 14 hodin, kdy začaly volby do Poslanecké sněmovny PČR, jsou otevřené volební místnosti a voliči až do sobotního odpoledne mohou rozhodovat, kdo zemi v následujících čtyřech letech povede.

Manželé Doležalovi z Náchoda volili v hlavním městě Švédska

Stockholm, Náchod - Eva a Michal Doležalovi z Náchoda měli cestu do Stockholmu naplánovanou už dlouho před volbami. "Nebyla nám však lhostejná naše budoucnost a pokud chci věřit v demokracii, je nutné, aby byla volební účast co nejvyšší," říká maminka třech dětí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení