Jako opravdová princezna z pohádky
Oba se na místo svatby vydali stylově po svém, ženich vyjel z hronovské hasičské zbrojnice v historickém voze Praga V3S za doprovodu svých kolegů hasičů ze sboru a Šárka přijela ke studánce z druhé strany také netradičně, a to jako opravdová princezna z pohádky na koni.
Zpátky jeli už oba spolu na cisterně
U pověstmi opředené studánky si řekli své „ano" před místostarostou Josefem Térem a po nezbytném fotografování se zpět do hronovské zbrojnice, kde probíhala další část svatebního dne, vydali společně na cisterně Praga V3S.
Jelikož toto vozidlo již nějaký pátek pamatuje a nepatří k nejrychlejším, tvořila se za ním kolona. Všichni řidiči byli ale tolerantní a protijedoucí jim na společnou cestu zatroubili a zamávali.
Po příjezdu na novomanžele čekalo ještě splnění několika připravených úkolů a pak již následovalo to pravé svatební veselí.
Jiří Mach