Kratonohy – Police nad Metují 1:2 (1:0). Poličtí byli v Kratonohách lepším týmem, jenže to byli domácí, kteří se po rohovém kopu ujali vedení. Hosté měli několik příležitostí na srovnání, do pauzy se jim to ale nepodařilo.

Po změně stran pokračovali hosté v trpělivé hře a ovoce se dostavilo. Nejprve Švorčík přistrčil míč Valterovi a ten se nemýlil – 1:1. Druhá branka Police padla po Hečkem zahrávané standardní situaci, míč se dostal Hauschkemu, jehož dělovka se odrazila od břevna před branku, zde zkoprnělí obránci Kratonoh nebyli schopni uklidit míč do bezpečí. Toho využil Hauk a vstřelil vítěznou branku Police. Výhra hostí mohla být daleko vyšší, jenže další šance Poličtí už neproměnili.

Dobruška – Česká Skalice 1:7 (0:3). Poprvé se skóre měnilo už ve 4. min., když Diviš z trestného kopu trefil tyč a Kožený hlavou dorazil – 0:1. Hned o minutu později vedli hosté už o dvě branky, Diviš na polovině obešel obránce a své sólo zakončil přesnou střelou. Po čtvrt hodině hry střelu Diviše brankář vyrazil na roh, po něm nebezpečně hlavičkoval Kožený, byl z toho další roh a po něm už Merganc zakončil přesně – 0:3. V předposlední minutě poločasu se domácí dožadovali pokutového kopu, rozhodčí ale střet posoudil jako filmování útočníka a udělil mu žlutou kartu. Tuto situaci nezvládli domácí hráči, vypukla hádka, při které Hájek strčil do rozhodčího a byl vyloučen. Ihned nato byl vyloučen za protesty a urážky rozhodčího další hráč Dobrušky.

Druhý poločas tak domácí nastoupili jen v devíti. Po hodině hry vstřelil Merganc z trestného kopu svůj druhý gól – 0:4. O minutu později se první branky dočkali i domácí, a to z penalty. V 64. min. Merganc dokonal hattrick – 1:5. V posledních deseti minutách zápasu ještě hosté vstřelili dvě branky – v 80. min. skóroval Chmelík a v 83. vstřelil poslední branku utkání Koza.

Doudleby – Broumov 0:1 (0:0). Proti týmu z chvostu tabulky Broumovští od úvodu bušili do dobře zformované obrany, z níž ale domácí občas vyrazili do nebezpečného kontru. Poprvé se Dvořáček v broumovské brance zapotil ve 25. min. První velká šance Broumova přišla ve 44. min., Kotyzovu ránu ale gólman s obtížemi zpacifikoval.

Druhá půle byla obrazem té první, až v 82. min. zužitkoval Šolc pěknou přihrávku od Růžičky a dal na 1:0. Domácí se v urputném závěru snažili o vyrovnání, to jim ale Broumov nedovolil.

Červený Kostelec – Jaroměř 3:1 (2:0). Úvod patřil domácím, kteří se již v 16. min. ujali vedení. Havlíček poslal přímý kop do vápna Jaroměře a Liška usměrnil míč do sítě – 1:0. Ve 33. min. byl faulován při rohovém kopu hostující Skuček, Michálkovu penaltu ale kostelecký brankář Macek vyrazil. O chvíli později navíc tečoval domácí Vít střelu z dvacet metrů a míč skončil v jaroměřské síti – 2:0. Krátce před pauzou viděl červenou kartu za faul na unikajícího jaroměřského Jirku domácí Jan Škoda.

Ve druhé půli měli celkem logicky více ze hry hosté. V 68. min. vyrazil domácí brankář Macek Škodův přímý kop přes zeď. Vzápětí poslal Škoda za obranu Horáka a ten obloučkem snížil – 2:1. V 70. mim. olízla Hořínkova hlavička domácí tyč. V 79. min. založili domácí rychlý útok a po centru zprava doklepl do odkryté brány Vít – 3:1. Také Jaroměř nedohrála utkání v plném počtu, v 88. min. byl po druhé žluté kartě vyloučen Horák. Na vítězství domácích to ale už nic změnit nemohlo.

Sestavy – Červený Kostelec: Macek – Bárta, Havlíček, Liška, Hlava – Kovačík, Škoda, Hypius (84. Ryba), Janko – Vít (80. Čáp), Hála (65. Vejman). Jaroměř: Kejzlar – Kučera (77. Vít), Hořínek, P. Matějček, Hrobský – Jirka (46. Škoda), Michálek, Böhm, A. Holeček (46. R. Matějček) – Skuček, Horák.

Deštné v Orlických horách – Nové Město nad Metují 3:1 (2:0). Mrazivé počasí více vyhovovalo domácím. Ti se od začátku tlačili před branku hostí. První šance se jim naskytla v 8. min. z trestného kopu, ale střela minula branku. Další šance přišla po čtvrt hodině hry, kdy nejdříve Maur zneškodnil tutovku domácích, z následujícího rohu ale P. Prouza hlavou otevřel skóre utkání – 1:0. V 18. min. přišel nepochopitelný zkrat P. Zeleného, který ve vápně „přihrál“ domácímu Zatloukalovi a ten zvýšil na 2:0. Po této brance se hosté přeci jen rozehřáli, jejich snažení však končilo převážně na hranici vápna.

Vstup do druhého poločasu opět vyšel domácím. Ve 46. min. unikl po pravé straně Kánský a jeho prudký centr usměrnil do branky hostí J. Prouza – 3:0. Novoměstští nerezignovali, zatlačili domácí na vlastní polovinu, ale opět scházelo přesné zakončení. Hosté se branky dočkali v 70. min., když pěknou kombinační akci zakončil T. Zákravský – 3:1. V závěru utkání si domácí výhru pohlídali.
Sestava N. Města: Maur – Morávek, P. Zákravský, Kálmán, Mar. Lichter – Mich. Lichter, T. Zákravský, Lelek, Zelený – Paďour, Vondráček.

Borohrádek – Provodov 2:1 (1:0). Provodov opět nezachytil úvod zápasu a už od 4. min. prohrával 0:1. O chvíli později navíc další vyloženou šanci domácích lapil Voborník. Provodovští postupně hru vyrovnali, tutovka Valeše a nadějné střely Müllera ale vyrovnání nepřinesly.

Ani úvod druhé půle nebyl ze strany Provodova ideální, neboť hned ve 46. min. dávali domácí na 2:0. V 50. min. sice Mityska snížil na 2:1, ale ani drtivá převaha ve zbytku utkání už vyrovnání Provodovu nepřinesla.

Sestava Provodova: Voborník – Rubeš (70. Bek), Bensch, Malý, Petr Zelený – Müller, Dřízal, Mityska, L. Zítko (46. Tylš), Valeš, Lanta (30. Novák). (vv, mr, zm